Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ismeri valaki ezt a lovat?

Ismeri valaki ezt a lovat?

Figyelt kérdés

[link]


Barátnőm megvenné,de eddig különböző dolgokat mondtak neki róla.Fel is hívta.


2013. febr. 10. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
20 éves, élhet még tizet vagy meghalhat holnap - lutri. 20 éves paciért szerintem ez is magas ár. Meg nem tudom, direkt fotózták ilyen béna szögből, vagy jól látom, hogy pocsék a hátulja?
2013. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Itt valami elírás vagy félreértés történt.

Ha megnézed az eladó többi hirdetését, azok lipicai lovak (pedig ugyanúgy néznek ki mint ez az "andalúz") és jóval drágábbak.

2013. febr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Oké, nem szépítem: ez egy agastyán. Nem csodálkoznék, ha ő ott lett volna már Kr. előtt 4000-ben is, mikor az első barlangrajzok készültek az andalúz őséről... Ráadásul mén. Ha meg még lehetséges viselkedési problémái is vannak, akkor meg végképp nem éri meg!
2013. febr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
600 km-t! Ekkora távolságban egy ilyen idős lovat utaztatni kockázat és felelősség is, ha ilyen távolra akarná vinni, akkor inkább felejtse el. Ráadásul 22-25 éves koránál tovább lovagolni se nagyon lehet, talán fedezőménnek még elmegy. Nekem kicsit gyanús, hogy a mellső patája nem teljesen jól van körmölve, illetve kicsivel több fotó nem ártana. Kezelhetetlen... Mén, végülis, tehát tudni kéne, mit jelent az, hogy kezelhetetlen, mert sok minden beleillik ebbe azért. Teljesen kezelhetetlen ló pedig nincs, amin ne lehetne segíteni - de a kora mellett, ennyit nem ér. Ilyen távolságból biztosan nem (főleg, hogy a lószállítás sem épp ingyenes).
2013. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!