Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hafisok figyelem! Ismeri...

Hafisok figyelem! Ismeri valaki ezt a lovat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2004-es születésű, tisztavérű Haflingi kanca. Combon sütött, Nico apaságú, minden papírja megvan.

Kármen névre hallgat, utolsó infóm róla h terápiás lónak került vhova a balcsi környékére.

Kérem aki bármit tud segítsen, ő az életem értelme és nagyon szeretném tudni róla h hogy van!



2012. szept. 26. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! én nem tudom, hogy hol van de van egy tippem:mért nem kérdezed meg az előző tulajt arról, hogy hova adta el? szerintem biztosan megmondaná! ;)
2012. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szoktunk beszélgetni az előző tulajjal, de sajnálatos módon nem hajlandó semmi elérhetőséget mondani. néha tájékoztat a ló állapotáról, de ha érdekel az oka ennek üziben szívesen elmondom...nem nyilvános
2012. szept. 26. 19:12
 3/7 anonim válasza:

én tudom hol,kinél van. megtudom mondani

írj üzit

2013. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te írtál üzit nekem?:) akkor köszii
2013. jan. 3. 16:54
 5/7 anonim válasza:
Biztos vágóhídon végezte :D
2013. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
remélem egyszer te is ott végzed drága :)
2013. ápr. 3. 21:20
 7/7 anonim válasza:
igen,én írtam üzit,megtaláltad?
2013. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!