Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Felnőttképzési Oktatási...

Felnőttképzési Oktatási Lovasközpont (FOLK) nevű iskolát szeretném elvégezni, mit tegyek, hogy megfeleljek a gyakorlati követelményeknek?

Figyelt kérdés
Úgy értem szükséges erről valamilyen bizonylatot felmutatni? És ha igen akkor hogyan szerezhetem meg? És az egészségügyi orvosi igazolást milyen orvostól kell kikérni?
2013. febr. 11. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogalalkozás ügyi orvostól, ( ha van nekik saját, akkor megmondják, hogy X.Y.-hoz kell elmenni) Ha nincs nekik saját, akkor nekem pl. a háziorvosom ilyet is vállal, én hozzá mentem el, mikor az én sulimhoz kellett. Tiednél is érdemes érdeklődni.

A többiben nem tudok sajnos segíteni :(!

2013. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az orvosi igazolásról kérdezd meg őket, hogy pontosan mire gondolnak. Lehet, hogy csak a háziorvos véleménye kell, de az is lehet, hogy valamilyen speciális rendelésre is el kell menned (sportorvos?).


A gyakorlati követelmény alapszintű lovaglási tudás. Egy ilyen tanfolyam csak papírt ad, aki fenn marad a lovon az szerintem már el tudja végezni. Kérdezz rá pontosan, van-e felvételi és mit kell tudni hozzá.

2013. febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 12. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!