Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú kutyasampont...

Milyen márkájú kutyasampont tudtok ajánlani, ami megfelel ezeknek a követelményeknek?

Figyelt kérdés

Engem a nagyon jó minőségű, parabén (methyl,butyl, propyl, ethyl)- és színezőanyagmentes samponok érdekelnének. Ha van valami netes oldal ötletetek, ahol lehet ilyen sampont venni, akkor azt is írhattok.

A Biogance-ről mit tudtok, mi a véleményetek róla?



#kutya #kutyasampon #Biogance #parabén- és színezőanyagmentes kutyasampon
2012. dec. 15. 13:32
 1/10 A kérdező kommentje:

És még valami: (nagytestű) hosszúszőrű kutyának kellene

Biogance:

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 15. 13:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi utáljuk a biogance samponokat. Mi Pethead sampont használunk!
2012. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Miért utáljátok a Biogance samponokat?

Ésmiért jobb a Pethead? :D

2012. dec. 15. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi használtunk biogance-t, teljesen elégedett voltam vele :)
2012. dec. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi semmi változást nem vettünk észre, kinti kutyákra lehet jó de bentire és kiállítási kutyára nekünk nem jött be. Fürdetés után a kutya szaga ugyanolyan volt mint fürdetés előtt. A Pethead sampontól jó illata lett, nem vakarózik tőle és hetekig fénylik a szőre amit kiállításon is megdícsértek fehér hosszúszőrű csivinél. A bobi és egyéb 200ft-os samponoknál lényegesen jobb a biogance de én nem voltam vele megelégedve nem láttam azt a + amiért ez annyira jó lenne az árához mérten.
2012. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor a Pethead jobb? Az parabénmentes? Ez fontos lenne...
2012. dec. 15. 16:54
 7/10 A kérdező kommentje:
És a Héry milyen?
2012. dec. 15. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Az összes PetHeadTM formula pH semleges és nem tartalmaz parabent, petroleumszármazékokat szulfátot vagy DEA-t.


Itt találhatod a pontos leírásukat: [link]

2012. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jól jött, mert sehol nem találtam ezeket az infókat a Petheadről. Héry az tele van parabénnel, úgyhogy az kilőve, mert azok a betolakodók nagyon "gonoszak", károsak, és hosszútávon többet ártok a kutyának, mint használok. És hát az egészség minden előtt :)
2012. dec. 15. 21:16
 10/10 anonim válasza:
Mindegyik kutyasampont kipróbáltuk már az itt említettek közül, de a legjobban a Hund & Herrchen bio kutyasampon jött be. Ráadásul tuti, hogy a legtisztább is, mert ez az első minősített kutya natúrkozmetikum, és még az összetevőket is feltüntetik, amiben látni, hogy mennyire tiszta. Innentől kezdve csak ezt fogjuk használni, érdemes kipróbálnotok! Ja, itt vettem: www.kutyanaturkozmetikum.hu
2015. ápr. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!