Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek segítséget ad a...

Szerintetek segítséget ad a kezdőknek ez az oldal?

Figyelt kérdés

[link]

Lécci véleményeket!!! :)



2013. febr. 13. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ad valamennyi alap ismeretet a lovakról, de semmiben sem mélyed el, tehát kicsit felületes, kapkodó. Lelkes csapatnak tűnik, de bizonyára nekik maguknak is van még mit tanulni. Hogy egy kezdőnek tudnak-e segíteni? Mennyire kezdőnek, és miben, ez attól is függ.

Szerintem egy igazi kezdőnek egy oktató segítségére van szüksége, de biztos van, aki itt leli meg kérdésére a választ...

2013. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vannak benne hiányosságok és téves információk is, nem ajánlanám senkinek alapozásul ezt az oldalt. Kezdők csinálták kezdőknek, ez pedig nem túl szerencsés párosítás :)

Persze anno ifjúkoromban én is csináltam hasonlókat, de értelműk nem sok volt, a saját magam szórakoztatása volt az egyetlen haszna.


Természetesen az oldaltulajdonosokat ezzel nem szeretném megbántani, aranyos oldal, annak esetleg jó hogy átböngéssze aki még életében nem hallotta hogy mi az a ló vagy a lovaglás, de hogy ennél mélyebbre menjünk, ahhoz sajnos ennek az oldalnak a tartalmi értéke kevés. :(

2013. febr. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

értem... :/ mit javasolnátok bele??

és amúgy csak olvasgatni... aki nem ért még úgy.. a lovagláshoz annak ajánlanátok?? :/

amúgy mások azt mondták hogy tetszik nekik de...

2013. febr. 13. 16:54
 4/11 anonim ***** válasza:

"Aki nem ért még úgy a lovagláshoz" az menjen el lovagolni, ne a képernyőn keresztül próbáljon megtanulni. :)


Én nem javasolnék bele semmit, nem véletlenül vannak a szakkönyvek és az esetleges online szakdokumentumok, amiket 30-40 év lovasmúlttal rendelkező emberek írtak.

Egyszerűen nem lehet felvenni a kesztyűt, gondolom néhány éve lovaztok, 12-14 évesek vagytok, nincs olyan rálátásotok még erre a sportra amit fel lehetne mutatni és tanítani kéne. :)

Nincs ezzel semmi baj, mert mindenki elkezdte valahol, azt javaslom hogy lovagoljatok és tapasztaljatok minél többet. :)

2013. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem két kis lófan. NAGYON NEM TETSZIK!!!!!!!!!!!
2013. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de nagyon sok benne a nyelvtani hiba! Ezeket nézzétek át!
2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A véleményem már az előttem lévők leírták, ha élvezitek csináljátok, de már tényleg vannak sokkal profibbak.:)

Az írásból is látszik, hogy elég fiatalok vagytok még.

Nem olvastam végig, de amit olvastam abban is vannak helytelen információk, pl. "Pálca-Ha olyan lóval álsz szemben akinek valami rossz szokásai vannak vagy nem bírsz vele akkor érdemes használni!!", ez így nem igaz, a nagy díjlovasok versenyeken miért használják? Mert olyan képzettlen lovakon lovagolnak és nem bírnak el vele?:)

2013. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de azért olvasgatni jó, vagy az a 1 havi munka puff.. ?
2013. febr. 13. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerekeknek teljesen jó, én bevallom őszintén, kellemesen csalódtam. Az itteni kérdésekből is kiderül, hogy minimális elméleti ismereteik sincsenek a kezdő gyerekeknek, szerintem igenis hasznos, mert ha a lovasakadémia sorozatot nem is olvassák ki, legalább ilyen oldalakból tanulnak ezt-azt, az ő szintjükön.


Én tennék még fel pl. patanyomfigurákat, alapvető elméletet a segítségekről, lovardai illemtant, valamint egy komolyabb könyvajánlót.

2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyerekoldal két tini "tollából". Aranyos. :-)

A helyesírási, nyelvtani bakikra ügyeljetek, mert hemzseg tőlük az oldal, nem lenne boldog a magyartanárotok, ha látná. Amúgy kedves kis honlap, információértéke minimális, de egy haszna mindenképp van: amíg ezzel foglalkoztok, a ti tudásotok mindenképp mélyül. Személy szerint nem ajánlanám az oldalt senki kezdőnek, én magam "harapok" ha a lovasaim innen-onnan összeszedett "szakirodalmat" olvasnak, ettől függetlenül ha nektek örömöt okoz, csak csináljátok, ezzel is tanultok. Évek múlva majd jókat mosolyogtok mostani önmagatokon és élmény lesz végigböngészni, miket is írtatok.

Jó lovaglást, sok sikert, lányok! :-)

2013. febr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!