Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési tippek kezdőknek?...

Öltözködési tippek kezdőknek? (valami jó oldal kéne)

Figyelt kérdés
Milyen internetes oldat szoktál olvasni, ahol haznos praktikák, stílustanácsok vannak?
2010. szept. 15. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
f v. l?
2010. szept. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lookbook.nu . akár fiú, akár lány. hidd el, hogy EZEK a jó ruhák, nem amit a vivatévé mutogat neked !! (jó, itt is vannak kevésbé szerencsések, de figyeld a hype-okat (ott oldalt) és meglátod, hogy mi jó.
2010. szept. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. szept. 15. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Kezdő öltözködő vagy? Az vicces lehet...
2010. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lookbook.nu tényleg, én is megerősítem. :D


Nem a Viva TV és nem is a 3-as metró!

2010. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia


én stylistnak tanulok, az előttem szólók válasza pozitív csalódásként ért, én is a lookbook.nu oldalt tudnám neked ajánlani.

Az oldal szerencsére nem a magyar fiatalok közízlését tükrözi - így viszont készülj fel arra is, hogy amint felvállalod a saját személyiségedet, sok kritika fog érni kishazánkban, ha nem mayo chix cuccokat, szőrös pufi kabátot, vagy strasszköves műbőr táskát hordasz. De ez ne zavarjon... ;)


Nem tudom, pontosan milyen segítségre lenne szükséged, illetve nem ismerem a személyiségedet, de amivel nem tudsz mellélőni, ha "kezdő" vagy és bizonytalan:


basic darabok (atléták és pólók fehér, fekete színben, egy sima fehér ing, zakó, szűkszárú farmernadrág koptatás nélkül - ez azért fontos mert nem ismerem a testalkatodat, és egy koptatás lehet előnytelen is bizonyos formájú lábon - fekete bőrkabát stb.) szinte bárhogyan kombinálhatóak egymással, és ami a lényeg, hogy ezekhez kiegészítők terén (nyaklánc, kendő, gyűrű, karkötő, táska, cipő, stb.) bármit felvehetsz a saját ízlésed szerint!


Fontos, hogy egyszerre csak egy hangsúlyos darab legyen rajtad!


Aztán ha már kezdesz ráérezni a dolgokra, a saját stílusodra, és bátrabb leszel, akkor elkezdhetsz egyre színesebben öltözni (persze csak ha van erre igényed, hiszen sokan a natúr színeket kedvelik), és egyre merészebb darabokat párosítani!

2010. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat nagyon hasznosak voltak!
2010. szept. 22. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!