Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Emlekezni fog ram? Vagy...

Emlekezni fog ram? Vagy teljesen elfelejt?

Figyelt kérdés
Van egy lo akivel 1 eve ismerkedtem meg.csiko.en lovagoltam be es mai napig sem lovagolja senki rajtam kivul.en hetente 4-5-szor jarok hozza van amikor 6szor is.vakacioban meg vegig ott vagyok.3 het mulva el fogjak vinni betanitani,hogy menjen hintoba is.nagyjabol 2 honapot lesz elvive,ha visszahozzak es ujra foglalkozok majd vele.vagy elso latasra felismer?
2013. febr. 27. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Van amelyik emlekszik van amelyik nem.


De ahogy ez idezet is mondja : '' A lovak nem felejtenek csak megbocsatanak ,,

A szagodra biztos fog emlekezni ! :D

2013. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tutira emlékezni fog. Lehet, hogy majd kicsit vissza kell barátkozni, vissza kell zökkenni. De elfelejteni biztosan nem felet el olyan valakit, aki a legtöbb időt töltötte vele.
2013. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A férjem 15 év után találkozott újra az egyik lóval,akit lovagolt.És a ló megismerte.Odabújt hozzá,nyerített neki.

A ménesvezető le volt döbbenve,mert ez a mén soha nem volt ilyen senkivel.

2013. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!