Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen szín illik...

Szerintetek milyen szín illik ehhez a pacihoz?

Figyelt kérdés

Kék és piros között gondolkodom, de nem tudok dönteni. Szerintetek milyen színű felszerelés illik hozzá?

[link]



2013. márc. 9. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sötétkék, vagy bordó :) nálunk is volt egy szürke piros felszereléssel, nagyon nem szép, szerintem. Esetleg még, ha barna a nyereg, kantár, ínvédő, akkor gondolkodhatsz hasonló árnyalatokban is, nagyon szép a szürkén:)
2013. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lila,barna, ha lány pink :)
2013. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inkább kék :) Sokkal mutatósabb és nem is hivalkodó. Meg a ménhez, kancához (lányhoz :'D) is illik
2013. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha komolytalan tizenegykét éves lovas vagy, akkor a szivárvány minden színe, és azok kombinációival keverheted a lovadat. Én a szürkémre, barnát és feketét rakok. Esetleg sötét zöldet és sötétkéket. Amikor fiatal voltam, engem is vonzott a lovon a szín, de aztán rájöttem, hogy úgy néz ki tőle, mint egy jól szituált csillámpóni. Így letettem a színekről. Kérdés az is, hogy mit akarsz rajta, hogy színes legyen. Teszem azt, nem akarsz színes kantárat vagy szárat (undorító). Nyeregalátét tényleg ízlés kérdése. Ínvédő? Abból sok szín van, és az még elmegy ha más színű mint fekete de akkor kétszínű legyen. Fekete és valami. És kérlek, ha nem akarsz úszósapkás koboldot csinálni a lovadból, ne rakj rá színes fülvédőt.

Ez mind az én véleményem, úgy öltözteted ahogyan akarod. De én a jó ízlés határén maradnék, és nem raknék rá olyat, hogy narancs, lila, piros, rózsaszín, ciklámen....STB. Ezektől olyan közönséges lesz. Maradjon ló ló, és őt nézzék, ne a csumi színeket rajta.

2013. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Csak a fásli és a nyeregalátét lenne ugyan olyan szinű. Fülvédőt nem szeretnék. :) Én is inkább a kék felé hajlok.

Utolsó: nem vagyok komolytalan lovas! Igenis komolyan veszem a lovaglást és a lovakat! Nem akarom kicsicsázni csak szeretnék egy színt ami úgymond a mi színünk lenne. És nem is igazán az ilyen tűzvörös pirosra gondoltam hanem inkább bordóra vagy sötétpirosra.

2013. márc. 9. 17:39
 6/12 anonim válasza:
Ha fiú a kék jobban passzól, de ha lány inkább a bordó
2013. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 flóra13 ***** válasza:
Sötétkékkel szerintem jól mutatna, egyszerú, de mutatós:-)
2013. márc. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel heréltről van szó amit eddig senki nem fogott fel, bár a kép egyértelműen mutatja én a kék mellett döntenék vagy a sötétzöld mellett
2013. márc. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!! :D

Szerintem kék lesz. Ès utolsó, remekül észrevetted mert tényleg herélt :)

2013. márc. 16. 12:51
 10/12 anonim ***** válasza:
kék nagyon jól illene hozzá :)
2013. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!