Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha használtan veszek valamilye...

Ha használtan veszek valamilyen felszerelést elkaphat valami betegséget a lovam?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. A nyeregalátétet kimosod, a nyerget nem közvetlenül rá teszed, a kantárt is le tudod ápolni, tisztítani, zablát nem érdemes szerintem használtan venni, de azt is le lehet takarítani gyorsan...
2013. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kb mindent használtan vettem, semmi baja nem lett, le kell ápolni, ki kell mosni a felszereléseket :)
2013. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A bőr tísztító szerek csodákra képesek!

aprólékosan meg kell tísztítani és semmi baja nem lesz.

Bár én inkább új zablát vennék mert azért a zabla még is csak a más lovak szájában volt.

2013. márc. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 G3C1 ***** válasza:
el lehet kapni kül. fertőzéseket, pl.: gombás fertőzéseket (ez a leggyakoribb, de ha lefertőtleníted(áttörtölgeted feltőtlenítőoldattal egy nedves ronggyal) akkor nem lesz semmi baj.
2013. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!