Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezt miért csinálják? (videó)

Ezt miért csinálják? (videó)

Figyelt kérdés

Miért ráncigálják a lónak a futószárat?? Csak kíváncsiságból kérdezem :)


http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=xIjDkqkNXFw&feature=ends..



2013. márc. 17. 15:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem értek a parellizéshez, de ez azért durva. És ami a legdurvább: mi a fene van a ló bal szemével?? Csak én látom rosszul, vagy tényleg olyan mintha hiányozna a bal szemgolyója??
2013. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

igen hiányzik a bal szeme


még egyszer belinkelem a nő honlapját:

www.robinbaileyhorsemanship.com

2013. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Valletta ***** válasza:

Az a nő csak feltöltötte a videót, akinek a honlapját linkeled.


Én meg leírom még egyszer, hogy a videón Linda Parelli dolgozik a lóval, a videót feltöltő nő pedig a leírás alapján a módszerrel nem ért egyet.

2013. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a másik videón pedig ő is tépi a lovat,de akkor mind1
2013. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Valletta ***** válasza:
Így van. De most nem a másik videóról van szó.
2013. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tetszene ha szabadidomítás meg a parelli........ha. Ha normálisan csinálnák :(
2013. márc. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

Én kifejezetten utálom ezt a Parelli majomparádét. Sajnos sok kis hülyével találkoztam, akik ezt gyakorolják, legalább olvasnak hozzá könyvet is, így sokszor meséltek róla. Ezért tudok választ adni. Ők nem ostorral futószáraznak, hanem a futószár végével és testhelyzetekkel hajtják a lovat. Ezért rángatják meg szerencsétlenkednek vele, hogy a ló ugorjon be vágtába, amikor a kezében összeszedett kötelet a ló fara után dobja. Nekem viszont mindig is azt tanították normális lovasedzők, hogy a lovat ostorral hatjuk, futószár végével maximum legyet hajtunk...

B.

2013. márc. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ez a negyedik játék lenne csak nem jól csinálja. én is parellizek vagyis most kezdtem bele és sokkal jobban haladok vele mit eddig. hülye kérdéseket ne tegyél fel hanem először nézz utána.
2013. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!