Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez tényleg így van, nem lehet...

Ez tényleg így van, nem lehet használni?

Figyelt kérdés
Nemrég hallottam, hogy Póni klubos versenyeken nem lehet fáslit használni.Ez tényleg így van? Az én lovam ínsérült volt és mindig fáslizom. Nyáron ndulunk C-ben és B-ben. Ilyen esetben sem lehet használni? Nem szeretném, hogy újra baj legyen.
2013. márc. 17. 21:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egyébként tiszta a járása és jó mozgása van.
2013. márc. 17. 21:37
 2/18 anonim ***** válasza:
Hol hallottad ezt? Néha olvastam ilyen versenyek előírásait, ilyet nem olvastam, a pálca hosszát szabják meg, meg a zablát.
2013. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem, hogy nincs ilyen szabály, de egyébként milyen szabály van a pálca hosszára?
2013. márc. 17. 21:44
 4/18 A kérdező kommentje:
A zabla nem gond, mert a legvastagabb csikózabált használom.
2013. márc. 17. 21:45
 5/18 Valletta ***** válasza:
6%
Minden díjlovagló versenyen a pályára lépés előtt a fáslit le kell venni, benne van a szabályzatban. Ha a ló mozgása olyan rossz, hogy az alatt a pár perc alatt összerúgja magát, akkor nem kell indítani, ha meg nem, akkor meg semmi baja nem lesz tőle.
2013. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Leírtam, hogy jó a mozgása, nem üti össze a lábait csak volt ínszalag szakadása.
2013. márc. 17. 21:57
 7/18 anonim ***** válasza:
Még a Póni Klubbos versenyeken sem lehet a lábán semmi, én egyszer véletlenül fennhagytam a lovon amilyen szerencsétlen vagyok, lettem is kb. utolsó, elég sokat levontak érte O.O
2013. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó nagy hülyeség de nem lehet használni dijlovaglo versenyen labvedot. Meg poni klubboson sem.
2013. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem igazán értem ezt a szabályt, nekem nem dísznek kéne az a fásli, de csak nem lesz 5 perc alatt baja..
2013. márc. 18. 13:03
 10/18 anonim ***** válasza:
ezt a szabályt azért vezették be mert sokan beleraktak a fásliba szúrós valamit pl bogáncs,söröskupak stb amitől a ló jobban emelte a lábait.
2013. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!