Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek a lovammal? Bármit...

Mit tegyek a lovammal? Bármit teszek lefekszik.

Figyelt kérdés
Semmi gond nincsen általában a lovammal amikor kimegyek vele lovagolni.De mostanában rászokott arra hogy amint meglát egy füves területet elkezdi nézni a földet ilyenkor lehajtsa a fejét teljesen ezután oldalra dől és elkezd hemperegni már egyszer kétszer ráfeküdt a lábamra is.Ami a legrosszabb az hogy miután lehajtsa a fejét nem tudom visszahúzni.Mi lehet a baj?
2013. márc. 24. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne is engedd, hogy letegye a fejét. A súlyát tartsa a hátsó lábakon, és amint ilyen helyre értek, fokozott előrehajtó segítség, ha kell, figyelmeztesd pálcával. A lehető legnagyobb tiszteletlenség, ha lefekszik veled együtt, és még rád is fekszik... Mivel többször eljátszotta már, lehet, hogy legközelebb némileg erősebben rá kell csapni pálcával. Semmiképp se hagyd neki.
2013. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, rá, erőteljesen hajtsd előre. Egyszer velem is feküdt le ló, másodszor mikor láttam készülni a füle közé csaptam (ne félj ilyenkor már nem akarja lehajtani a fejét), majd a farára, utána nem volt kedve a fekvéshez. 1x kellett ezt eljátszani utána felhagyott ezzel a tiszteletlen viselkedéssel.
2013. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd legközelebb így fogok tenni.És talán a ló is tanul belőle.
2013. márc. 26. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!