Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tortent/tortentek veleted...

Tortent/tortentek veleted vicces lovas dolgok? Leirnatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 23:00
 1/4 anonim válasza:
86%
Lovagoltam a barátnőm után,akinek a lova vágta közben kakált..Annyira nevettem,hogy le is estem a lóról,de nem lett bajom azon kívül,hogy beleestem a kakiba...Ìgy utólag vicces,de akkor.. :DDD
2013. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőm lovagolt rajtam. Imádtam.
2013. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Masodik: en arra a negylabu allatra gondoltam ami.igy nez ki:------>>

[link]

2013. ápr. 9. 16:38
 4/4 anonim válasza:
Hát nekem az első esésem számomra elég vicces volt.:)) Nem is volt olyan igazi esés.:)) Úgy jártam, hogy egy frízen lovagoltam télen jeges havas helyen és az oktató azt mondta, hogy valószínűleg még ügetni sem lehet majd. De aztán ügettünk, és mivel nem nagyon volt gond, ezért mondta, hogy próbálhatjuk a vágtát is. A ló nagyon nem akart menni, és nagyon hajtotta emiatt. Közben azt éreztem, hogy elég lazán van a nyereg, nincs eléggé megszorítva. Szóltam is, megszorította jobban, aztán megint nagyon hajtotta. Aztán a ló tett pár vágta lépést és talán megcsúszott vagy valami ilyesmi és én a nyereggel együtt kezdtem lefordulni jobbra. A ló közben lelassult, sőt meg is állt azt hiszem, de én akkor már kb fejjel lefelé csüngtem rajta.:))) Mivel a nyereg is lecsúszott nem volt ahogy felkapaszkodjam magam és gondoltam, jobb, ha elengedem. Így egy kis lógás után elengedtem és a hátamra estem. Elég vicces volt.:)) Szóval így estem le életemben először (és eddig hál' Istennek utoljára is) egy lóról, ami mellesleg állt.:)))
2014. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!