Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemények az Érdi Lovas SE-röl?

Vélemények az Érdi Lovas SE-röl?

Figyelt kérdés
Tapasztalat, vélemény?:)
2013. márc. 31. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

azt olvastam róluk hogy színvonalas, igényes lovas egyesület.a versenyzés mellett több környékbeli iskolából fogadnak diákokat és fogyatékos gyerekekkel is foglalkoznak szakkör szerűen=terápiás lovaglás.

bértartás 55000 Ft

edzés 1 hónapra 45000 Ft

nem írtad hogy csak ott lovagolnál vagy edzésre járnál

remélem segítettem egy kicsit :)

2013. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát érd mellett lakom, saját ló vásárlásán gondolkodom, éstetszettek a képek, meg majd valszeg egy edzésre is elmegyek.Láttam hogy nemvészes a bértartás meg az edzö együtt, szóval szimpatikus volt. És igen, segítettél. Köszi a válaszod!:)
2013. ápr. 4. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ott lovagolok. Nagyon igényes lovarda, magasan képzett lovakkal. Nagyon figyelnek midenn emberre, és aki haladóbb óriásakat ugrik. Rendszresen járunk versenyekre, nagy, tágas bokszok vannak fedett épületben, fedett és kinti pálya is van egyaránt.

NAGYON JÓ ODA JÁRNI!

Néha hisztiznek egy icsit a lovak, meg néha megijednek s akkor elég húzós, de olyan óvatosan ilyednek meg, hogy ha még akarnál se tudnál róluk leesni.:D

2014. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
.....óvatosan ilyednek meg....
2014. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*ijednek
2014. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen óvatosan!XD
2014. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem semmi!!!!
2014. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!