Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik olyan h egy ép eszű...

Létezik olyan h egy ép eszű lovarda tulajdonos egy éppen hogy 14 éves lánykát kér meg arra h "törje" be a lovait és versenyezzen velük?

Figyelt kérdés
Vagy csak szerintem orbitálisan nagy kamugép a lány? Főleg h ő úgy gondolja, a belovaglás az h ráül a csikóra az meg nem dobja le őt...és belovaglónak nevezi magát mert életében 2x felült egy nyers pónira. Meg hirdeti magát h "belovaglást vállalok" mikor azt se tudja mi az. Ez csak szerintem nevetséges ?
2013. ápr. 2. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Vannak rendkívül tehetséges fiatal lovasok, de sajnos sokan, főleg a fiatalabb lányok el vannak szállva maguktól. Ismerek ilyet is-olyat is. Sajnos így, ennyi információból nem fogjuk tudni megmondani, hogy a lánynak csak a szája nagy, vagy tényleg be tud lovagolni jól egy csikót.
2013. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de a fiatal tehetségeknél sokkal gyakoribbak a nagyszájú fiatalok. Nekem gyanús a kislány, de persze ennyi információ alapján nem lehet biztosan semmit sem kijelenteni.
2013. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láttam én már olyan 8 évest is lovagolni, hogy földig esett az állam annyira jól tolta. Szóval nem kizárt, vannak tényleg tehetséges emberkék.
2013. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FannaL ***** válasza:

Én 12 éves voltam mikor ÁTlovagoltam életem első lovát. Most már 4 lovat is belovagoltam pedig csak 3 év telt el, vannak tehetségesek, és tanultak. Bár igen vannak kamugépek is. (Engem csak megkértek, hogy segítsek. Semmi pénz semmit nem kértem, mert szeretek lovakkal dolgozni. És rávezetni őket a helyes útra.)

De úgy nem lehet lovat "betörni", hogy csak simán ráhuppanok a hátára és kész. Ezt a csajt felültetném egy csikóra. ;)

2013. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha hirdeti magát akkor linkeld be a hirdetéstét hát ha vannak képek róla
2013. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha én belovaglót keresnék, az tuti 18 éven felüli lenne, és megtekinteném a referenciáit is.

Az ilyen szájhős kislányok addig nagy belovaglók, míg ki nem fognak, egy problémásabb lovat, ami földhöz vágja, kórházba juttatja.

Persze vannak őstehetségek is, de hogy én nem vinném el a szülei előtt a balhét az tuti.

2013. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én úgy vagyok vele, h hiszem ha látom, ha mutat nekem a egy lovat amit ő saját maga teljesen egyedül lovagolt be és jól persze, akkor oké elismerem h nincs igazam, és nyugodtan hirdetheti magát mint belovagló. Viszont amíg ez nem történik meg, az én szememben nem ér semmit a szava.

Hirdetni facebook-on szokott, nem tudom most így hirtelen belikelni de pár képem azért van. Mindenki döntse el maga ezek alapján, mit tudhat a lány.

Ezeket a lovakat nem ő lovagolta be.

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. ápr. 4. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár mindenkiről el lehet kapni pillanatokat, hogy rosszul ül a lovon, engem ez a pár kép nem győzött meg, nem adnám a kezére a nyers csikómat, lehet, hogy valahogy belovagolja, de finomra nem fogja tudni lovagolni, és félnék, hogy kárt tesz benne.
2013. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!