Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budakalászon lovardák? Jókat...

Budakalászon lovardák? Jókat és rosszakat is mondhattok!

Figyelt kérdés
Most költöztünk Budakalászra, és itt keresek lovardát, minél többet, majd személyesen kimegyek mindenhova és körbenézek. Mindenféle helyet mondhattok, sajnos egyet se ismerek, de nem baj, ha épp rossz az oktatás, vagy a bértartás része, valami jó biztos van benne, vagy legalábbis lovak vannak. Ha egy rövid véleményt is mondotok a helyről esetleg, vagy weboldalt, ilyesmit írtok hozzá, azt nagyon megköszönném!

2013. márc. 29. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ürömi út mellett, a Sadove dűlőben is van egy, de a Dolina felé, a Majdán-patak feletti dombon is van. Ha ősmagyar ijjal akarsz gyakorolni, a Pojána-dűlőben azt is lehet.
2013. márc. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Kalászon nem tudok lovardát, de ha HÉVvel Szentedre felé mész, a Pannónia telep megállónál kell leszállni (Pomáz utáni megálló), és a hévről már látszik a lovarda. Egy kis fedeles van, mellette egy nagy pálya. Egy réten kell átmenni, úgyhogy a sínektől kb 2-5 perc alatt bent vagy. Ilyen időben érdemes magas szárú gumicsizmában menni, mert bár már tűz a nap, a belvíz hatalmas, már a loviban azzal viccelődünk hogy nemsokára kell szedni a rizst, mert ennyi vízben túl fog érni. A telepen nincs belvíz, csak 2 kis karámban.

Az oktatók jók, a lovak nyugodtak, bár van mikor lusták, de ilyen mindenhol van.:) Van 3 katona ló is, hozzájuk külön edző van.

Sajnos a telep nagyon kicsi, és nincs sok ló, de én szeretek oda járni, jóba vagyok az emberekkel, stb. Nem lovagolni járok, hanem segítek nyergelni, futószárazni, és ezért néha-néha lovagolok, ha van olyan nagy ló, aki aznap nem megy. Van honlapjuk, de nincs fent rajta az összes edző, a képek régiek, nem is frissítik, de azért linkelem. Szerintem érdemesebb személyesen elmenni oda.

Árak terén van olcsóbb is, de egész tűrhető ára van.

30 perc futószár -2400 ft

50 perc osztály - 3000 ft

[link]


remélem tudtam segíteni!:))

2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hunkadombiról sokat hallottam, a helyet meg láttam, de nem tudtam, hogy ez az:))))))) szuper, valamikor kinézek! :)))
2013. ápr. 11. 20:59
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudod véletlenül, a bértartás mennyi ott, és mennyit karámozzák a lovakat? Nagyon köszönöm az infót, de jó, már sokszor be akartam nézni oda, csak sose szálltam le ott a hévről, mert nem tudtam, hogy a mező felől be tudok-e jutni, de szuper, tényleg kinézek vmikor :)
2013. ápr. 11. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Pomáz és Budakalász felett van egy hatalmas "vár". Magyar Vár a neve, lovak, bemutatók, nyári táborok, minden van. A Majdán-fennsíkon találod. [link]
2013. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Pomáz-Szentendre közötti sík valójában egykori Dunaöböl, ahol a lovarda van a Pannónia-telepnél, az pedig hatalmas tó volt. Nem véletlenül belvizes a terület. Az egyik gazda huculjai is nagyon jó fejek.
2013. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Pannónia-telepi HÉV megállótól észak felé az ösvényen is odamehetsz, illetve a főcsatorna gátjáról is van bejárat.
2013. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!