Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mikor nyugszik meg? Nem lesz baj?

Mikor nyugszik meg? Nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Ma hozták haza az első lovam.:)

Nagyon izgultam hogy mi lesz.

A karámba futkározott néha néha nyerített meg futott és bakolt, de a bakolást nem értem miért csinálta, azért mert jól érzi magát, vagy épp ellenkezője!?

Éjjelre bezártuk az istállóba, remélem nem rúgja szét a falat meg az ajtót.

De nyugodt ló, és nagyon aranyos.

Haflingi, herélt.:)


2013. ápr. 2. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Bakolnak a lovak jókedvükben, mikor tele vannak energiával, szerintem ez lehetett. Pár nap alatt beilleszkedik. Egyedül van? Nem ártana neki egy társ, akár egy shetlandi póni (50000-ért már kapsz, alig eszik, az oltás is kevesebb neki) . Ha társsal van, sokkal nyugodtabb, de nem hiszem, hogy baj lenne, amit leírtál, teljesen normális, megismerte az új helyét, pár nap alatt megnyugszik, főleg ha sokat van kint és csak legelészik.
2013. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez több dolognak is szólhat, én suli miatt hozom-viszem a lovam (nyáron 3-4 hónapra másik városba), az "új" helynek mindig szól 1-3 napig egy ilyen reakció, de mondjuk gyorsan lenyugszik, és munkába lehet venni. De ha szimplán tele van, vagy nagyon jókedvű, akkor is bakol, ugrál, kirúg, vágtat (általában ha tele van, akkor gatyavágta, mondhatni, ügetőm van, úgyhogy nézni is rossz olyankor...).

Ne aggódj, teljesen normális, semmi gond a paciddal. Pár hétig ha magára hagyjátok, mindig legyen bezárva, mert különben hazamegy, de legalábbis irányba áll.

2013. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Most csendben van a paci, lehet már alszik.:)

2013. ápr. 2. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2013. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!