Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 hónapos lesz, és...

Kislányom 4 hónapos lesz, és pár napja sír ha a nagymama felveszi, ha nem otthon vagyunk látszik rajta hogy nyugtalan. Eddig nem volt ilyen gondunk simán otthagytuk pár órára most meg csak nálam meg az apjánál nyugszik meg. Lehet ez ilyen korán?

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze h lehet,kezd kinyilni neki a világ,már meg tud különböztetni sok mindent, helyet,személyt.Az ilyen picik általában a megszokott környezetben és embereknél vannak el,és megijednek ha felismerik h más a környezet.Idő kell.
2010. júl. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez zajlott kislányom 3 és 6 hónapos kora között. Én is kétségbeestem, hogy így marad, mert addig nem volt ilyen "probléma". Nem tudom, miért lehetett, de 6 hónapos kora körül elmúlt, és újra elvolt egy darabig mással is, akár idegen helyen, rajtunk kívül. Szerintem ez az időszak lehetett az, hogy rájött, Ő és Én nem 1 vagyunk, és ha eltűnök, elveszek, vagy valami ilyesmi. De "kinőtte". :-)
2010. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Igen, a szakkönyvekkel ellentétben nálunk is 4 hónapos korban kezdődött, hogy megijedt a lányom az idegenektől, főleg a férfiaktól (ez még most is tart nála, 7 hónapos most), holott előtte fűre-fára rávigyorgott, főleg férfiakra :) és nyilván az idegen környezet is megzavarja már. Töltsön mindél több időt a nagyinál, meglátjátok, szépen összeszoknak majd, és ismét el tudsz szabadulni pár órára
2010. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 hósan kezdődött, azzal a különbséggel, hogy apával is csak nehezen maradt meg.. 6 hós kora után kezdődött látszani rajta a kíváncsiság is idegen helyzetekben, nem csak a félelem :) De még mindig alapvetően bizalmatlan mindenkivel, és nagyon anyás.
2010. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!