Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pomáz környékén tudtok nekem...

Pomáz környékén tudtok nekem mondani bértartó helyet? Viszonylag olcsót és ha lehet akkor buszjárat közlében lévőt.

Figyelt kérdés
Szüleim nem engedik, hogy saját lovam legyen, de ha találnék a közelben egy olcsó helyet, lenne esélyem :)
2013. ápr. 7. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szentendre, Hunka Dombi lovas klub. Hévvel 1 megálló pomáztól:) egyszerű és jól megközelíthető
2013. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖszönöm 1. válaszoló, de sajnos nem a legjobbakat hallottam aról a tanyáról :/ és köszönöm 2. válaszoló, ismerem azt a lovit, de ott nagyon drága ://
2013. ápr. 20. 11:32
 4/4 anonim válasza:
Ha még mindig keresnél, akkor ajánlom Piliscsabán a Magyar Udvar lovardát. Nagyon jó kis lovarda, csak jót tudok mondani róla! Személyesen is bármikor meg lehet tapasztalni ;)
2013. szept. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!