Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért érzem úgy hogy, ferde...

Miért érzem úgy hogy, ferde alattam a ló?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted?Vagy ird le hogy milyen érzés mikor azt érzed hogy ferde alattad?!
2013. ápr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy alig tudok rajta maradni elfárad a derekam, abba, hogy egyenesen üljek rajta olyan mintha dőlne valamerre
2013. ápr. 7. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden lónak van egy vele született, természetes ferdesége. Egyenesre állítással lehet ezt korrigálni ami egy nem egyszerű feladat.
2013. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi...
2013. ápr. 7. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak megnézed a nyerged, én mikor megvettem a lovam, ajándékba adták vele a nyergét is, ami olyan ferdén volt kiülve, hogy ihajj, folyamatosan éreztem, hogy bal kéznél befele, jobb kéznél kifele "dob". El is adtam egyből, azóta van normális, jól kiült díjlovas nyergem, ami jó mélyen ültet, iszonyat kényelmes nekem is, és a lónak is, mert ő sem kap féloldalas terhelést...
2013. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. akkor megvizsgàlom én is a nyerget. Használtan vettem, akkor lehet nálam is ott lesz a baj.
2013. ápr. 8. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!