Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rosszul érzem, vagy tényleg...

Rosszul érzem, vagy tényleg sokkal könnyebb vágtázni, mint ügetni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy nem vagyok normális, de nekem sokkal könnyebb a vágta, valahogy jobban ráérzek, mint az ügetésre és a lábaim sem fáradnak annyira bele.
2012. szept. 15. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

nos,nem hiszem hogy ez probléma lenne :)

én 4 éve lovagolok,és egyszerűen rettegek,amikor vágtáznom kell.az többi jármód nagyon jól megy,már ugrattunk is ügetésből,sőtt,a galopp (kiemelkedek vágta alatt) is megy,sokszor galoppozunk terepen a nagy mezőn,de a rendes,munkavágta egyszerűen megrémiszt.Évek óta próbál rávenni az oktatóm,hogy próbálgassam,stb.Elvileg amikor csinálom,akkor jól csinálom,legalábbis alakul,de egyszerűen közben majd' meghalok a félelemtől,megfeszülök,persze ezt csak én veszem észre.Egyszóval nem élvezem a vágtát.Mellesleg nővérem (15 éve lovagol) szerint is a vágta a legjobb,szóval szerintem semmi baj nincs vele,hogy így érzed,a helyedben én bizony örülnék neki! :)

2012. szept. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Persze, először könnyebb a vágta,aztán majd megszokod és mind kettő könnyű lesz.
2012. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BellóJ válasza:

Szerintem igazad van mert én is lovagolok és vágtázni tényleg könnyebb (már van tapasztalatom)

Szóval nem vagy hülye!!!!!

2012. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
BellóJ kössz a megerősítést, megnyugodtam :P Én nem régóta vagyok terepen, vágtázni is párszor vágtáztam még, de fura volt, hogy mennyivel könnyebbnek tűnik :)
2012. szept. 17. 15:20
 5/10 dorcsuu ***** válasza:
100%
Hah, velem ugyanez van :DD Most megnyugodtam mert eddig én is azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen retardált xd :DD Én is sokkal kényelmesebbnek tartom a vágtát, az ügetéstől elég hamar elfárad a lábam, pedig tanügetni is szépen ügetek:) :D
2012. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BellóJ válasza:
Nagyon Szivesen,bármikor!
2012. szept. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Míra.4 ***** válasza:

Én is így vagyok vele és szerintem ezzel semmi gond sincsen.

Gondolom te is úgy vagy hogy vágta közben olyan mintha reőülmél egyszerüen egy fantasztikus élmény.

( Míra.4 )

2012. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Megtudhatnám,hogy miért lettem lepontozva..?
2012. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia első :) Szerintem hasznos volt amit mondtál, nézd: [link]


Ne törődj a hülyékkel, én felpontozóm ezt a kérdésed is :)

2012. szept. 29. 21:22
 10/10 Míra.4 ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló vagyok:

Bocsi rosszul írtam

Vágta közben olyan mintha repülnél.:)

( Míra.4 )

2012. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!