Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi féreghajtót kell adni...

Csodacsacsi kérdése:

Mennyi féreghajtót kell adni egy kétéves csikónak?

Figyelt kérdés
Kb:0,5 gramm? mert nem tudom.szerintetek 2 évesen hány kiló lehet?

2013. ápr. 19. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A féreghajtó nálunk ilyen nagyobb fecskendőben van, azt kell a szájába tolni, az 550-600 kg-re van, én 450-500-as lovamnak adok annyit, mert egy részét mondjuk kiköpi (sajna még gyúrnom kell rá, hogy kell megfelelően beadni neki), de szóval egy ilyen esetében, sőt, a többinél is a ló súlya alapján kell számolni.
2013. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen fajta az a két éves csikó? Mert egészen más súlyban van egy sodrott, egy kisbéri, egy arab, egy póni stb. Az se mindegy, hogy fajtáján belül magasnak vagy alacsonyabbnak számít, mennyire izmolt, mennyire elhízott vagy vékony, stb. Látatlanban nagyon nehéz megmondani. :-)
2013. ápr. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem ő egy kisbéri félvér csikó és magas kecses.Megoldottam már oda adtam neki.
2013. ápr. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!