Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Orrfekkel vagy anelkul? Ti...

Orrfekkel vagy anelkul? Ti hogy lovagoljatok a lovatokat? Elonye, hatranya a hasznalatanak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orrfék erősíti a zabla hatását, az orrhát-orr részre hat. Különböző fajtáinak különböző hatásai vannak, így egységeset nem lehet kijelenteni. A hannoveri erősebb, segít a helyén tartani a zablát, csukva tartani a ló száját, az angol inkább csak dísz, a kombinált a kettő ötvözve, a mexikói az orrhátra hat, a hackamore a legerősebb, stb, stb. Pontosan mire gondolsz? :)
2013. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nekem angol van a kantarhoz de nem hasznaltam eddig.csak kivancsi lennek a ti tapasztalataitokra a kulonbozo tipusokkal kapcsolatban.van aki csak ugy ra rakja.hallot hogy nelkule konnyebben lejon a kantar a lo fejerol.most hetvegen az edzom nagyon meghuzta az egyik lovon.kicsit osszeszorult a szivem...

elgondolkodt vajon hasznalnom kellene vagy ha eddig nem kellett akkor maradjon porfogo?

2013. ápr. 20. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
én se használom, jobban tetszik a hókás lovam nélküle, könnyebb kantározni és mivel nem tátog amúgy se akarnám becsukni a száját.
2013. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!