Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó ötlet az eröszakhatalmi...

Jó ötlet az eröszakhatalmi jelvények, jelképek használatának újra engedélyezése?

Figyelt kérdés
Senkit se vittek be tudtommal eddig se mert vörös csillaggal ékesített Che Guevarás pólóban grasszált.Arról sem tudok hogy bárkit is kínpadra vontak volna nyilaskeresztes Szálasis pólója miatt.A horogkeresztes jelvényröl nem is beszélve.Mindenesetre ezek teljesen legálisak ezentúl.Hurrá !Vagy mégsem??
2013. febr. 21. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Jónak jó, de ne alkoss már új összetett szavakat!
2013. febr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én pld háromszoros kíváló dolgozó vagyok! A kitűntetés egy nagy vörös csillagból áll lényegében.Ezt nem viselhettem volna idáig, holott a Kádár rendszer ezt valóban az átlagosnál jobban dolgozó embereknek adta csakis!
2013. febr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%

Én meg hagy mutathassam már meg azt hogy ave Cesar!

Akinek a horog keresztel kapcsolatban csak Hitlert ugrik be az is elfogult.

[link]


Vagy mind a kettő tiltva van, vagy egyik sem!

2013. febr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Most sem legálisak, az Alkotmánybíróság határozata április 30-val lép hatályba. Addig még bőven fognak olyan módosítást tenni, hogy azután is tilos legyen.
2013. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor meg mire ez a hercehurka ,nincs más dolguk ??
2013. febr. 21. 11:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan,mint a keresztesháború.Ami nem a mi hitünk az üldözendő válogatás nélkül.
2013. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Granulátum ***** válasza:

De ha belegondoltok, az eddigi tiltás egyfajta védelmet is jelentett ezeknek a jelképeknek :)


hiszen tilos volt a jelképet jelentő eszmeiség elleni tüntetésen is használni áthúzott vagy más formában

2013. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Missi_Key ***** válasza:
Hurrá, mert szerintem az is a szólásszabadság, és véleménynyilvánítási szabadság része, hogy valaki feltehessen egy horogkeresztet vagy vörös csillagot, ha úgy akarja.
2013. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!