Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hajdú-Bihariak! Nemrég költözt...

Hajdú-Bihariak! Nemrég költöztem a megyébe, és keresnék itt egy jó angol, ne adj isten western lovardát. Ti hova jártok / szeretitek? Tapasztalata van valakinek a Bihari Lovas-Vendégházzal?

Figyelt kérdés

Már átnéztem a korábbi ilyen kérdéseket, de nem lettem okosabb, mert ami az alapján jó lett volna, az (úgy tudom) ma már nem létezik, legalábbis nem lovagoltatnak.

Debrecen és környéke lenne a legideálisabb, mert Sárándon lakom, és Debrecenbe járok dolgozni.


Előre is köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 24. 10:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tudtok magánembereket, akik lovagoltatnak, vagy eljárnak terepre, és csatlakozhatnék hozzájuk (saját lovam nincs...)? Nem ismerek senkit, elég magányos vagyok...
2013. ápr. 24. 10:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Debreceni Lovasakadémia, Kartács utcai lovarda. Kiss Istánt vagy Szladek Róbertet ajánlom oktatónak, Sanyit vagy Gabi nénit nagyon nem.


Van egy lovarda valahol a Salakos utcán is, a Simonyi útról nyílik, bár az valami magán akármi talán.


Lovas-Vendégházat nem ismerem, de neve alapján csak ilyen körbe-körbe retyózás lehet, de esetleg érdemes megnézni.

2013. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] Ők foglalkoznak western lovaglással.
2013. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a Happy Animals' Ranch-ról csak jót hallottam, a bihari lovas vendégház.. ami Derecskén van, ugye? ha igen, akkor én ott voltam táborban, nagyon jól oktatnak. mást nem nagyon ismerek :)
2013. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bihari Lovas Vendégház ha a Derecskeire gondolsz az jó, velük lhet menni terepre minden nem nagy hel nem pucos minden de ott meglehet tanulni lovagolni mert ha nem jól csinálunk valamit rád szól nem rád hagyja... :D Tehát az jó hely :D Lovak nyugodtak minden :D
2013. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat! :) Ha minden igaz, májusban - fizu után... - kezdem is kipróbálni a lovardákat!
2013. ápr. 28. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!