Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik nyereg a...

Szerintetek melyik nyereg a legjobb?

Figyelt kérdés

első: [link]


második: [link]


harmadik: [link]


a másik kérdésem pedig az, hogy az első nyereg nagyon rossz? Mert elsősorban azon gondolkoznánk.



2013. ápr. 28. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én egyiket se ajánlom, műanyag váz, műbőr borítás, jó ha 1 évet kihúz, az ilyeneknél szokták odaírni, hogy 50 kg fölött nem ajánlják, mert a váz akkora szar...


35.000-ből semmiképp nem akarnék új nyerget venni, csakis használtat. Én pl. ezt ajánlom, nem egy mai darab, de ez 5 év múlva pont ugyanabban az állapotban lesz, mint most. egy jó régi nyereg százszor többet ér, mint egy ócska új.


[link]

2013. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első meg a második ugyanaz...

Én ilyen árkategóriában mondjuk nem új nyerget vennék, hanem egy márkásabb használtat, azok általában egyrészt jól ki vannak már ülve, másrészt sokszor tartósabbak is.


Nekem mondjuk egyéni preferanciám szerint a díjlovas nyergek jönnek be, igaz, én soha nem is ugrok, max terepen kidől farönköt... No, szóval épp ezért az univerzálisakból is jobban tetszik az, amelyik ehhez áll közelebb, semmint az ugróhoz.

2013. ápr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] elnézést, még ezt akartam linkelni
2013. ápr. 28. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha jó nyerget szeretnél, akkor hagyd ezeket az ócska szarokat...

Se ültetése, se minősége... a bőr gyorsan szétmegy, nem lesz olyan érzés benne ülni mint egy normális nyeregben, eltörik a váza stb...


Vegyél inkább használtan egy márkás, de jó nyerget. 40-50e-ért már nagyon jó univerzális márkás nyergeket lehet kapni ha szemfüles vagy. (neizer, stübben, kiffer stb)


És lehet, hogy valaki azt mondja hogy ő hobby lovaglásra már x éve használja és jó.. és még igaz is lehet, de az biztos hogyha tényleg használva van rendesen akkor szétmegy és mégsem olyan érzés mint egy jó nyeregben ülni.

2013. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ágicaaaaa válasza:
Hát szerintem egyik sem jó a miősége miatt úgyhogyha tudsz venni jobbat akkor vegyél mert ezek hosszútávon nagyon rosszak lesznek.De ha nem telik rá és csak ezek közül lehetne választani,akkor szerintem az utolsó a legjobb
2013. ápr. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!