Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ló vásár hol van?

Ló vásár hol van?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy állatvásárra vagy lóvásárra.Ha tudjátok hogy hol, vagy mikor szoktak lenni azt megköszönném.

2013. máj. 1. 11:46
 1/7 csodacsacsi válasza:
Attól függ, hogy merre felé laksz, mert vasárnaponként szoktak lenni nagyobb vásárok.Ha leírod, hogy mégis merre laksz akkor tudok neked ebben segíteni.
2013. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ez csak régen volt divat, ma már csak nagyon ritkán, itt-ott vannak ilyenek.
2013. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(azt hiszem minden 3. vasárnap) van Dunaföldváron.. színvonalas, szép, nagyon szeretem.. érdemes megnézni. :)
2013. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Dabason az Országos Állat- és Kirakodóvásárokat 2013-ban is hagyományosan minden hónap második vasárnapján tartják meg"
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én úgy tudom már a dabasi vásárba se hordanak lovat, mert nagyon szigorúan ellenőrzik és csak lóútlevéllel oltással és kevésvérűségi vizsgálattal rendelkező lovakat lehet árulni, aki meg járt a dabasi (vagy egyéb) vásárban az tudja, hogy nem pont ilyen jellegű lovakat árultak ott...
2013. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen, és egyébként Borsodban élek, de lehet innen messzebb is .
2013. máj. 2. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Lébénybenvan (Győr Moson Sopron megye)

Igazából pont most volt pár hete.

De ha jól tudom, évente kétszer szokott lenni, a másik valószínűleg ősszel lesz. (vagy esetleg nyár végén)

2013. máj. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!