Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Merre van galopp pálya Magyaro...

Merre van galopp pálya Magyarországon?

Figyelt kérdés
Olyan pályát keresek ahol oktatás keretén belül ki lehet próbálni egy nagyobb pályát, galopp lóval haladó lovasoknak. Tudtok ilyet?
2013. máj. 8. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Alagon érdemes körülnézni, sok istálló van, biztosan foglalkoznak valahol ilyesmivel, de ha üzletszerűen nem is, ha segítesz a lovak körül, összebarátkozol az ottaniakkal, előbb-utóbb egy rosszabb lóval kiengednek a pályára, nekem is megengedték nyáron. Persze nem a potenciális bajnokkal, de nekem mindegy is volt, a leglassabb is úgy száguldott, alig maradtam rajta. :) A Kincsem parkban is indul néha zsokéképzés, kis termetű, haladó lovasoknak, arról én sajnos lemaradtam, túl magasra nőttem, így nem is néztem utána bővebben.
2013. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dunakeszi-Alag: Versenyló Tréningközpont

Budapest: Kincsem Park

és az Orosházi Lóversenypálya ;)

2013. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszont oktatás keretén belül?

Nem akarlak elkeseríteni, de a galopp lovak nem nyugodt, hideg fejű iskolalovak, a trénerek pedig nem oktatók! Itt komoly tudásra van szükség. Ha pedig tudod az alapokatm, de még soha nem lovagoltál angol telivéren, aminek hétköznapi a bakozás, ágaskodás és a húzás, akkor kösd föl a gatyád, mert kemény menet lesz!

Utolsó voltam

Ui: zsokésulis vagyok, tehát tudom miről van szó ;))

2013. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten versenylovakra gondoltam, csak a pálya miatt érdekelne a dolog, igazából "bármilyen" lóval, szóval nem pont telivérre gondolok :) meg hát valahol mindenkinek el kellet kezdeni!

te hol tanultál? :)

2013. jún. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!