Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akkor már késő belevágni?

Sarlot kérdése:

Akkor már késő belevágni?

Figyelt kérdés

Most 13 vagyok és anya nem enged lovagolni csak ha 18 leszek.De félek hogy az már késő...Szerintetek???

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 10. 14:05
 1/5 Laura012 ***** válasza:
Egyáltalán nem késő van aki 40 évesen kezdi el. Én 12 éves vagyok kiskorom óta lovagolok és ahol lovagolok ott is van olyan aki 40 évesen kezdett el lovagolni(tavaly nyáron kezdte). Mondjuk én szerintem kezd el minél előbb, hogy 18 éves korodra ugrathass vagy díj lovagolhass(vagy akár versenyezhess). Szóval a lényeg, hogy akkor még nem késő elkezdeni!
2013. máj. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha sincs késő elkezdeni valamit.
2013. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosincs késő, bár nem tudom, mirefel mondja ezt - 18 évesen saját felelősséged, ha rosszul esel, és meghalsz, nem az övé? Vagy akkor majd elmész dolgozni suli helyett/mellett és fizeted, nem neki kell?


Balesetek otthon is történhetnek, és idősebbekkel is, nem csak fiatalokkal, úgyhogy nem értem a megfontolást, azon túl, hogy most nem akar fizetni mert nem akar, csak kimondani meg ezt nem olyan; gondolta, addigra majd elfelejted?


Egyébként nem lesz késő akkor sem, csak kicsit talán nehezebb, akkor már nehezebben idomulnak az izmok, de nem lesz vele komoly baj, egyetemen tesiként is felveszik csomóan, akik még csirkét se láttak életében, nemhogy lovat... csak jó helyre kell menni, megfelelő edzőhöz.

2013. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha az valóban, hogy drága, akkor nem kéne 18 éves korig várni

16-tól már lehet munkát végezni,így lovardában is meglehet beszélni,hogy ápold a lovakat és dolgozz körölöttük, cserébe lovagolni :)

de nem késő soha

"jobb később mint soha"

én is most fogom elezkdeni bár én 12 vagyok

2013. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Már 15 vagyok még mindig nem lovagolhatok, de lovász szakmát fogok tanulni. *-*

2014. júl. 21. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!