Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A véleményetekre/ tapasztalato...

A véleményetekre/ tapasztalatotokra lennék kíváncsi. Szerintetek 26 évesen késő már elkezdeni a fotó modell pályát? Érdemes egyáltalán belevágni, vagy nagy csalódás lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem feltétlen eltántorítani vagy elkeseríteni akalak, de igen, már elég túlkoros vagy ehhez.

Meg csak fotómodellekre nincs igazán kereslet. Az ügynökségek csak univerzális lányokkal foglalkoznak, akik jók fotózásra, kifutóra, hostessnek, mindenre. Na és ugye ehhez kell az a bizonyos testalkat meg kb maximum 16 év, ha tényleg akarsz valamit.

Ha meg nem teljes gőzzel akarod, akkor megette a fene az egészet. Teljes állásban a te korodban meg már inkább valami "rendes" szakmát kellene űzni, ilyenkorra sokan már ki is öregednek a szakmából.

És sajnos az ilyen csajokat inkább csak lehúzni szokták, persze, csinálunk portfóliót, dőlni fog a munka... csak ehhez előbb pengess ki 200ezret a képekre... (munka meg majd sohanapján)

Ha mindenképpen mutogatni akarod magad, valami kisebb helyen próbálkozz hostesskedéssel, meg regisztálj mondjuk reklámfilmekhez, filmsttatisztának, aztán hátha. (ott azért nem minden a kor és a tökéletes külső)

2011. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 évesen voltam fotómodell, nem voltam túl magas, 170 cm és 53 kg. Hosszú természetes szőke hajjal. Csak ilyen munkákat kaptam : fürdőruhákat mutattak be, katalógusba fotózás, bevásárlóközpontban ruhabemutató, voltam Bécsben is és az országon belül is sok helyen. A lányok nagy része 17-25 év közötti volt, de most nem tudom mi van, mert csak 2 évig csináltam ezt, tovább akartam tanulni.

26 év talán kicsit sok már, bár ha érdekes az arcod, magas, nőies arányos alakod van, szép a bőröd és természetes színű a hajad, akkor lehet van esélyed.

Kifutómodellnek nem, mert azt már tinikorban kezdik.

2011. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 :) :) :) ***** válasza:
Szerintem késő,mert nem leszel tul sokáig a szakmába...elvégre mindenki öregszik.
2011. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26 évesen az ember már nem ilyesmiről álmodozik, hanem arról, hogy normális életet éljen. nőlj fel.
2011. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!