Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 56 ezer forint egy szettert?...

56 ezer forint egy szettert? Nem tul olcso ez? Meg merjem venni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 12. 14:51
 1/8 anonim válasza:
Szerintem megérné.
2013. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én megmerném venni. Az ilyen szetteket amúgy is gyakran túlárazzák és már az a magasabb ár tűnik normálisnak.
2013. máj. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 50ért vettem a nyerget akciósan(szinte ugyanígy néz ki),felszerelve, a kantár, zablával plusz 10ezer volt.A nyereg tökéletes, hobbinak nagyon is megfelel, a szárral volt egy kis gondom, elengedte és javítani kellett.De ezért a szettért szerintem megéri. Ha nem 1éves lenne a felszerelésem, biztos lecsapnák erre az akcióra.
2013. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ilyen heti 1-2 lovagláshoz veszed, akkor jó ár érte. Ezeknek a nyergeknek a váza nem a legerősebb, pl a nagylovasos szetteknél is ott van, hogy 50 kilónál nehezebb ember ne nagyon használja.

Ha viszont komolyabban lovagolnál, heti 3-4-5 alkalommal, esetleg ugratnál is, akkor érdemesebb egy jobb szettbe beruházni.

2013. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is egy akcios szettet vettunk.heti egy ket lovaglashoz jo.

Apit alapbol vehetsz hozza szerintem egy normalis heveder mert ezekhez textilt adnak es nem is strapabiro kulon venned 1200.-

Es nyeregalatet mert az maximum szekulokenek jo annyira vekony es semmit tartasa nincs.

A kantart hasznalat elott jol bekenni mert rohadt kemeny es elall a fejetol.

Nekunk ilyen volt,en csak a tapasztalataimat irtam le mielott belemkotne valaki..

Hobbicelra idealis,ha tobbszor lovagolnal akkor egy jobb minosegu termekekre lenne erdemesebb beruhazni.

2013. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kevés lovagláshoz is fontos a jó nyereg, ne nyomja meg, ne törje fel a lovat. Olcsó nyerget vett egyik ismerősöm a lovához, akit havi(!) 2 alkalommal lovagol fél órát, a 3. lovaglásra feltörte a lovat. A mi pónink hátát a Pfiff Beauty nyereg tette tönkre, egy ismerősöm lova a Pfiff Hobby nyeregtől kezdett bakolni, pedig azok drágábbak ennél a nyeregnél. A heveder nem gumis, a kengyel nem biztongási, a zablából jobb szeretem ami olívás, nem csípi be a ló száját. De ha az ár az elsődleges, meg lehet venni, csak valószínűleg se tartós, se kényelmes nem lesz.
2013. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pfiffből olcsót venni...áhh nem szabad. Viszont az igaz, hogy a nyerget nem ártana lóra próbálni, mert okozhatnak meglepetést. És tehetsz alá akár 20 centi vastag nyeregemelőt, akkor is fel fogja törni a lovad, ha rosszul fekszik fel.
2013. máj. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen árfekvésben új nyerget biztosan nem vennék, de érdemes megnézni élőben is, mert lehetnek kivételek, akadhat köztük jó, de okvetlenül próbáld a lóra, mielőtt megvennéd, mert ha kiderül, hogy nem jó rá, akkor viszont nem, hogy túl olcsó, de túl drága vétel volt...
2013. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!