Kezdőoldal » Állatok » Lovak » S. O. S. orvos kell, tudtok...

S. O. S. orvos kell, tudtok ajánlani jó légúti szakértőt?

Figyelt kérdés

A lovamnak már egy ideje folyik az orra, korábban tüsszögött, most pedig... nem normálisan prüszköl. Orvos látta, már kapott ACC-t az orrfolyásra meg a tüsszögésre, kicsit javult tőle, de most megint nem tetszik, tehát nem megfázás volt. Szeretném, ha írnátok privátban jó orvost, aki ért ezekhez, és megbíztok benne. Nagyon aggódom, és sürgősen szeretném megnézetni... nehogy komolyra forduljon :(

Budapest/Csömör területén.


2013. máj. 17. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valami fejlemény van, illetve megvan, hogy mi a pacinak a baja, tudsz nekem írni? (nem tudom, hogy tudsz e nekem privátba) Az enyémnek is dettó ugyan ez van csak az enyém munka közben köhint, és kapta az ACC-t, de nem múlt el, csak javult kicsit...
2013. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!