Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért rugdal a hátsó láb...

Miért rugdal a hátsó láb felvételnél?

Figyelt kérdés
Nem sunyít meg semmi, lehet simogatni a hátsó lábát de mikor rászorítok, hogy felveszem kirúg. Úgy lehet csak neki felvenni ha az ember fogja kirúgás közben is és megtartsa.

2013. máj. 20. 14:05
 1/7 anonim válasza:
Tipikus rossz szokás. lehet hogy csikókori beidegződés vagy fájdalom okozza. Nem történt vele valami baleset, amitől rossz emlékei lehetnek ezzel kapcsolatban? Kovács láttam már?
2013. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fáj neki, vagy rossz szokás. Kovács és orvos nézze meg, mert súlyos gond is lehet a háttérben.
2013. máj. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori dolog... Le akarja rakni a hátsó lábát, és igy tudja kivenni a kezedből. Nem rossz indulattal csinálja. Rá kell szólni, és csinálni tovább. Meg nem akkor letenni a lábát, amikor ő éppen ki akarja kapni a kezedből, hanem utána.
2013. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FannaL ***** válasza:

Barátnőmével ugyan ez volt. Én ilyet is tanultam, hogy mit kell csinálni ilyenkor, nekünk bevált, ha gondolod leírom. :)

Egyébként egy körmölő megnézhetné, ha azt mondja nincs semmi baja sem a patájának, tehát nem amiatt kapja el mert fáj neki a patarésze ha pucolod, akkor csak kicsit meg kell nevelni és kész. :)

2013. máj. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A patájával nincsen semmi gond rendszeresen körmölve és ápolva..körmölésnél is ugyan ezt csinálja felvételkor.
2013. máj. 20. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így szívok két lóval...kovács, orvos látta, nekik "csupán" rossz szokás, de agyon rúgatni nem akarom magam. Ha valaki tud jó módszert akkor szívesen venném én is. Bocsika kérdező.
2013. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is varok otleteket! :)
2014. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!