Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? (fontos, többi lent)

Mit tegyek? (fontos, többi lent)

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az egyik lovas barátomnak a szülinapja, de fogalmam sincs, mit vegyek neki, mivel ő fiú, és nem tudom, minek örülne. :/ 15éves lesz. Arra gondoltam,hogy kiírok egy dvd-t amire egy videót tezsek, ami róla és lováról szólna (képek, ugrós videók, stb.) mit gondoltok? Vagy ha ez nem jó akkor szerintetek minek örülne?:))
2013. máj. 21. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, mert ennyi alapján ugye elég bizonytalan a dolog. Nyilván ha pl. versenyzik, akkor egy szép versenykantár is jó ötlet lehet, vagy egy szakirodalmi könyv, ami érdekli, de még nincs meg neki, de egy igényesen összeállított és megvágott videó és képek is szép ajándék lehet, ha van elég nyersanyagod és időd rá.

Ha szeret olvasni, lehet simán egy (lovas) regény, stb. Neked kell tudnod, mit szeret :)

2013. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki nyeregalátétet vagy fülvédőt :)
2013. máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe hogy keszithetnel egy olyan albumot ami onnantol kezdodik hogy megismertetek egymast,megismerte a lovat.tehetnel bele kepeket,torteneteket,rajzot,olyan dolgokat ami szerettek ,megeltetek.

Olyan lenne mint egy idoval...

Elmeselned az eddigi eleteteket ami veletek tortent.


Uhh..aminek en tuti orulnek.van a neten olyan oldal,ahol festok,grafikusok vannak es csinalnak lorol,lovasrol kepet,es azt beleraknad egy keretbe.a kedvenc lova kepe mindig vele lehetne es egy szep emlek marad orokre.

2013. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól függ mennyit szánsz rá.


Ha kevesebbet akkor vegyél neki egy lószerszámot (pl: lókefe)


Ha többet is költenél rá, akkor nyerget, kantárt, vagy fölvédőt si vehetnél, (bár az nem olyan drága)

2013. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet! Egyedi, és biztos, hogy örülne neki.

Semmiképpen ne vegyél neki, kefét, meg kantárt, ilyeneket...

Miért ezeket az ajándékokat mondja mindenki annak, aki szeret lovagolni? A fiúnak van a születésnapja, nem a lovának!!!

Hát neki adj ajándékot, ne a "lovának"!

Csináld meg mindenképpen a videot, én tuti nagyon örülnék neki :) Esetleg még gyűjts aláírást attól, akit a példaképének tart, vagy dumálj össze a barátaival, csináljatok közös képeket, meglepetést a lovardába, vagy csak egy szimpla meglepetés bulit, ilyesmik.

2013. máj. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!