Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eladták a kedvenc lovam! Mit...

Sára2000 kérdése:

Eladták a kedvenc lovam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy póni a lovardában és már majdnem elegendő pénzem volt arra hogy megvegyem, erre az orrom elött eladják! erősen nyomozok, hogy kihez és hova, de nehezen jutok előre! nem értem! már meg volt beszélve hogy én veszem meg erre eladják? mi ez? szerintetek mit lehet tenni ilyenkor?

2013. márc. 26. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Hacsak nem volt valamiért elővásárlási jogod, vagy szerződésbe foglalva a vásárlási szándékod, akkor semmit, valaki odaállított, hogy ad érte fixen, itt helyben ennyit vagy annyit kp-ban, és sutty, viheti is.

Ezen a ponton valószínűleg hiába nyomozol utána, mert alighanem azért vette meg a pónit, mert szüksége van rá, aligha fogja ugyanannyiért eladni Neked, hogy utána ő kezdje elölről a keresgélést. Sajnos van ilyen.


Egyébként ha csak alig jön össze a lóra való, miből tartanád? (ez csak költői kérdés).

2013. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
megkérdezed kinek lett eladva, mellesleg ha nem volt leírva, hogy tiéd lesz a ló, akkor jogosan adták el, a szó elszáll az írás megmarad
2013. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Háát... sajnos semmit :( keresni egy másik szebb lovat:( ( nyugi... én is jártam már így... )
2013. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges kinyomozni, hogy ki vette meg, ezt a pacit sajnos már nem kapod meg :(
2013. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem volt róla semmi íráos cucc, amúgy a szüleimmel úgy gondoltuk hogy zsebpénzből megveszem a többit álják... A pacit díjlónak vették meg de hát ő minden csak nem díjló! a régi gazdija meg nem is ismerte! egyszer.kétszer ment k hozzá évente! van akinek van még terve?
2013. márc. 27. 09:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Hali! Köszi a sok segítséget a nyomozásom végetért és minden majdnem jól végződött! Tudom hol a póni és lehet hogy visszakapom! köszi mindent!
2013. márc. 30. 15:59
 7/8 anonim válasza:
Na, megvan a póni? :)
2014. okt. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ternák Lilla válasza:
Megvan a póni??
2015. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!