Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan vagohid, ahonnan lovat lehet menteni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ingyen van.hogy csunya szoval kilora adjak el a lovat...erdeklodes keppen kerdezem
2013. máj. 22. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Serdülőkoron már túl vagy?
2013. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha lovat akarsz menteni, nem vágóhídra mész, mert a vágó már nemigen adja el a lovait, ellenben nagyon sok éhező lovat találni egy-két tanyán, ezeket általában kivásárolhatod. A másik, elmész Alagra vagy a Kincsem Parkba ősszel, bőven áron alul utánad csapják az ügetőt vagy az angol telivért. Ezek átlovaglást igényelnek, tehát kezdetben szakértő segítséget minimum igénybe kell venned, de utána kapsz egy nagyszerű lovat, ha jól választottál. Nyugodt, kiegyensúlyozott pacit kell ekkor keresni, úgymond "lassút", mert azokban nem látnak fantáziát, és ha nem viszik el őket, akkor bizony küldik egytől egyig vágóba őket...

A Telivéreket talán még gyakrabban viszik el, mint az ügetőket, az ő helyzetük kritikusabb, ellenben nehezebb őket megtanítani a vágta jármódra.


Mindkettőre érvényes, hogy időt és energiát követel, meg kell tanítani őket lassan közlekedni, munkatempóban, a menőkedvükkel soha nem visszaélve, mert azt az ízületeik, ínszalagjaik bánhatják.

2013. máj. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

odairtam hogy csak erdeklodok....

Van sajat lovam nem akarok venni.nem tudom elso valaszolo megtanultal az iskolaba olvasni.vagy meg most serdulsz esetleg???lattam a neten hogy irtak a vagobol kilora meg lehet venni lovat es csak erdekelt hogy hol van ilyen hely...ennyi es nem kell tulmagyarazni a dolgokat.meg vagyok elegedve a lovammal .nem kell mas lo.de itt mar kerdezni sem lehet ugy latom.....

2013. máj. 22. 18:00
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A vágó veszi be a lovat kilóra, de ő onnantól nem tartja, hanem egyből vágja a jószágot, tehát hacsak nem ott állsz felette, és nézegeted a lovakat frissében, nemigen tudod onnan már elhozni őket, az a gond.
2013. máj. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok vagohidrol lovat,vanndajat lovam de ezt mar parszor leirtam.csak az erdekel hogy hol van pesten lovagohid....
2013. máj. 22. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Lóvágóhíd sehol nincs Pesten.

Én Kiskunfélegyházán tudok egyről.De nagyon sok lovat nem itthon vágnak,hanem olaszországi társasutazásra visznek.

2013. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom lajosmizsén van az egyetlen kimondottan lovas vágóhíd és máshol inkább marha mellé néha "bevállalnak" lovat/szamarat.
2013. máj. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom ,ennyire voltam kivancsi!
2013. máj. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!