Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok írni Budapesten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni Budapesten vakrandis KÁVÉZÓT ahonnan el lehet gyorsan menekülni ha nem tetszik a dolog?

Figyelt kérdés

2012. okt. 25. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

jujj, te kikkel randiztál eddig, h ilyen rosszak a tapasztalataid? :)))

miért kellene menekülni? mond azt, h bocs, de nem lesz több találkozó

2012. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elmenekülni? Az szép. :DD
2012. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

kimegyek a mosdóba kezdetű szövegek hajjjaj:D

én is menekültem már el, de csak egyszer, mert annyira béna volt a srác. Ráadásul egy beképzelt paraszt, úgyhogy nem is éreztem lelkiismeret furdalást hehhe:D

2012. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívd a Corvin-hoz pl.: a mozi elé, ha nem tetszene, mondd azt, hogy bocs., Te a Corvin Áruház előtt vártad.
2012. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért mennél be akárkivel a KÁVÉZÓBA, ha nem szimpi diszkréten küldd el még odakint.
2012. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
55%
rapidrandi..keressrá
2012. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy ilyen széket: [link]
2012. okt. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Végülis bármelyik kávézóból el lehet menekülni... nem kávézó, hanem akarat kérdése. (meg jó tömegközlekedésé)
2012. okt. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene menekülni?

Nem hiszem, h fogva tart, s megerőszakol, ha azt mondod, bocs nem vagy az esetem, ezt követően simán elmész, a kimegyek a WC-re dolog pedig kicsit szemét sztem.

Vagy ti attól féltek, h követ, mert simán le lehet rázni bárkit, főleg Pesten. Nem értem ezt a menekülős dolgot.

2013. máj. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fuu, igen, én ismerek egy kávézót ahol van az asztal aljában gomb, amit megnyomva megnyílik a széked alatt a padló és sitty-sutty eltűnhetsz! Csak el kell terelned a csaj figyelmét egy pillanatra, pl. mondod neki, hogy nézzen hátra, mert épp ott táncol egy pingvin mögötte! Utána az FBI tanuvédelmi programja által kapsz új személyiséget, új lakhely, új ház, új ismerősök és még a fejedet is átplasztikáztatják, hogy biztosítsák az inkognitódat! Ha minden jól megy akkor soha azéletben nem találkozol vele és nem kell a szemébe mondanod az igazat!
2013. dec. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!