Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ez a sütés? K betű? (Kép,...

Mi ez a sütés? K betű? (Kép, bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link] K betűnek látom, lejjebb a nyakán 97 van, az gondolom a születési év. De a K betű mit jelent?
2013. máj. 27. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az tényleg K talán a fajtáját:Kisbéri félvér
2013. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kisbéri sütés úgy tudom, ilyen: [link] Ez szerintem nem hasonlít rá, ez sima K betűnek tűnik nekem. Nem tudom, mi lehet, bár a kisbéri elképzelhető fajtának.
2013. máj. 27. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyakon nem jelölnek fajtát, csak nyereghelyen (Magyarországon) és a kisbérinek amúgy sem K a jele.

A nyak bal oldalán a megye első és utólsó betűje, majd a születési év van sütve. Tehát az ott nem egy, hanem két betű. Innentől lehet találgatni, hogy melyik kettő. Szolnok: SK, Sopron: SN, Pest: PT - ilyen formán. Próbáld vizesen leolvasni, úgy könnyebb. Vagy csinálj úgy fotót, hogy pont szemből látszódjon a sütés, előtte nedvesítsd be, hátha úgy le tudja olvasni itt valaki.

2013. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 FannaL ***** válasza:
Komárom-Esztergom megye? Mintha látnék utána egy m betűt is, bár így fényképről nehéz megmondani.
2013. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kisbéri félvérem van és koronája van, szóval az nem lehet. Viszont azt nem tudom, h ez mi lehet.
2013. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem ma, egyértelműen K betű, nincs mögötte más. Lejjebb, a marja felé van még hogy 97, nyaka másik oldalán a fejhez közel csikószám, amit viszont nem tudtam kiolvasni, majd levizezem, és úgy.
2013. máj. 29. 22:01
 7/10 A kérdező kommentje:
Koronája úgy tudom, a magyar sportlónak van nem? A magyar korona, nyereghelyen. Mindenesetre neki nyereghelyen nincs semmi.:)
2013. máj. 29. 22:01
 8/10 FannaL ***** válasza:
Pedig fix, hogy lennie kell vminek. Még találtam valami mást is Kerteskői ménes, ott "K" betű a jelzés, de szerintem ott is tuti, hogy nyereg, vagy comb helyen sütik őket.Vagy lehet a sütés hamis is. A megye első és utolsó betűit sütik beléjük. de ha K van akkor a Komárom esztergomi jöhet csak szóba. (nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet, hogy külföldi?)
2013. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A korona a magyar sportlovak jelzése,nekem is az van!szóval kisbérinek biztos nem lehet az!


mostmár ötletem sincs nagyon...biztos helyről vetted a lovat?lehet át akarták sütni...vagy nem tudom..talán a ménes nevének első betűje ahol volt,de akkor más lovakon is lenne....már tényleg érdekelne

2013. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, csak kíváncsi vagyok, mert nem láttam még ilyet, nem tudom, honnan került a lovardába, sajnos a gazdáját se ismerem.
2013. máj. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!