Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek megveszik?

Szerintetek megveszik?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova rakjam ezt a kérdést de mivel pacival kapcsolatos ide rakom!

Lóra gyűjtök és azon gondolkodtam hogy sokan csinálnak gyurmából ékszereket,figurákat amit aztán megsütnek...

Ezeket eladják... van aki ilyeneket meg vesz? Ami tényleg elég szép meg ilyesmi?



2013. ápr. 19. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem például nagyon tetszenek a gyurmából készült kaja ékszerek. Annyira kis aranyosak és színesek, némelyik teljesen olyan, mint az igazi. :)

[link]

[link]



Nem tudom mennyire kelendőek, de én annó vettem párat, mert jópofák, állatosat is sokat láttam. De ezek általában 300-800 Ft-ba kerülnek, ebből lassan gyűlik össze a pacira.

2013. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, facebookon, vaterán hirdesd őket eladhatod :) viszont többszázezer ft lassan fog összejönni, és hát a lótartás havonta is 50-100ezer forint körül van, ha belefondolsz, bértartás, kovács, orvos, edző. Ezt gyurmából nem tudod megoldani, de egy ötletnek jó :)
2013. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg, ha ügyes a kezed :) De sajna ez a fajta gyurma elég drága ám, szóval az anyag árát is vissza kéne hoznod + hasznot szerezni rajta. Én a gyurmapatikra bukom, szerintem irtó édesek, fogok is venni majd :D [link]
2013. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem csak gyurma cuccból akarok pénzt gyűjteni... de azért köszi :D
2013. ápr. 20. 08:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha tényleg érdekel pár embert és fogom csinálni meg ilyesmi akkor lesz eladó facebookon,vaterán ilyesmin
2013. ápr. 20. 08:08
 6/10 A kérdező kommentje:
és ha valaki úgy csinálja recept szerint? úgy is oylan lesz?
2013. ápr. 20. 08:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egyik csaj csinál face-en ilyen gyurma lovakat olyan 5-600Ft kínálja őket. Nekem is van FIMO gyurmám, inkább csinálok magamnak. Mivel egyre többen csinálják jelképes összegért adhatóak el.
2013. ápr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az jó :D néztem olyan 500ft körül van 1 Fimo gyurma
2013. ápr. 20. 10:42
 9/10 problem3girl válasza:
hát én megvenném főleg ha csinálnál fagyis fülbevalót is !!! <4 De ha tényleg elég ügyes vagy csinálj szobrokat és fesd ki.(agyagból is készülhet)Ha szép akkor azért sokat adnak.De biztos ,hogy tudsz majd vigyázni a pacikára?
2013. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék?
2013. ápr. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!