Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek róluk?

Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



2013. jún. 1. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első gyanúsan olcsó.
2013. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Valletta ***** válasza:
Egyáltalán nem gyanús. Egy 12 éves, de csak alapszinten képzett, turisták alatt robotoló, közepes felépítésű heréltért mennyit kellene kérni? Korrekt ajánlat, de nekem a fakó jobban tetszik, szebb a felépítése. Azért az árából engedhetne, még ha a fakó manapság divatos is.
2013. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fakó sokkal jobban izmolt, szebb kiállású, és ennyi alapján valószínűleg a tudása is biztosabb, jobb, az ára lehetne barátságosabb, ha nem enged belőle, kérnék hozzá felszerelést, vagy szállítást, de az első nekem nem ér annyit, amennyit kérnek érte. Helyre lehetne épp pofozni, de sok meló lenne vele valószínűleg, nekem se a kiállása, külleme, se az izmoltsága nem tetszik úgy igazán.
2013. jún. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MARIANN06 ***** válasza:
szerintem a második
2013. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első tuti nem éri meg az árát.12éves, magyar félvér (nem tisztavérű),tény hogy szépnek tűnik, de sokmindent nem tudsz vele kezdeni.Kapsz olcsóbban ugyanilyen tulajdonságokkal bíró lovat.

A második szép, nekem tetszik, viszont nem értem hogy egy 5éves lóra miért írják hogy növésben???Nem hiszem hogy nagyobbra nől.Az ára viszont nekem nagyon soknak tűnik.Ha az ár mindegy számodra akkor mindenképp a másodikat választanám, vagy nézelődnék még a hirdetések között.Jó vérvonalú, képzettebb pacit is lehet kapni olcsóbban!

2013. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 évesen még bőven változhatnak a dimenziói, bár magasságra már nem nagyon fog nőni, de alakulhat még bőven.
2013. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hobbira az első is jó. Átlagos fizika adottságokkal rendelkező, osztályban zötykölődő kis ló. Valószínűleg tényleg nyugodt, birka. A másodiknak tényleg jobb a felépítése és a mozgása. Az elsőnek az ára teljesen korrekt, a másodiké talán picit túlzás.
2013. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!