Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Olcsón új kobakot hol lehet...

Olcsón új kobakot hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Dechatlonban 6500-15000 FT-ig láttam és azok közül egyiknek sem lehetett hátul állítani a méretét. Esetleg valahol lehet ennél olcsóbban új kobakot venni?Aminek lehetőleg állítani is lehessen a hátulján a tarkónál, de ez nem olyan nagyon fontos, csak jó lenne

előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. jún. 1. 21:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Miskolcon lakom
2013. jún. 1. 21:15
 2/15 A kérdező kommentje:

és használtan érdemes kobakot venni 3500-ért ?

Lovas piactéren találtam mennyi lenne hogy ki is hozzák? vagy akkor már ugyanott vagyunk árban?

2013. jún. 1. 21:23
 3/15 A kérdező kommentje:

itt az a kobak amit az előbb írtam:

[link]

2013. jún. 1. 21:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Használtan nem, nem tudod, sérült-e belül. Horzéban (Dunakeszi, Bábolna), és Nagylovasban (Budapest) már lehet kapni 12000 Ft-ért állítható Carbonic kobakot. Nem a legjobb, de nekem is olyan van, tűrhető. Nem baj, ha nem állítható amúgy, csak az a lényeg, hogy a fejedre passzoljon.
2013. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

épp azaz hogy annál olcsóbban nem lehet új kobakot kapni?

nem baj ha nem állítható csak jólenne

az a lényeg hogy lehetőleg legyen olcsóbb 6000-nél

2013. jún. 1. 21:35
 6/15 anonim ***** válasza:
Decathlonba vettem 6500Ftért kobakot,igaz nem állítható,de nekem tökéletesen megfelel,az oktatóm szerint nem kell megvenni a legdrágábbat
2013. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Állíthatót nem igen találsz 10-15 000 Ft alatt!Nekem Champion junior x-air riding hat -em van (síma fekete),hátul van egy fűző amivel összébb tudom húzni illetve kitudom a fűzőt venni.Én újonnan kaptam és úgy került 20 000 ft-ba.Ha igazán jó kobakot szeretnél akkor vidd feljebb az árakat.Illetve ha magyarországon nem találsz akkor angol oldalakra is menj fel, mert ha tudod a fejméretedet akkor símán tudsz venni.Én is angliából kaptam nagynénémtől ,ők "vakon" vették mert csak a fejméretemet tudták igaz az "elég" is volt.Mindenesetre ha találsz fűzőset vagy állíthatót akkor kicsivel nagyobb méretet vegyél mert ha nő még a fejed akkor is jó lessz.(Azért nem ajánlok a pontos méretet fűzősből mert azt csak összéb lehet húzni és ha nagyobbat veszel akkor öszetudod húzni ha nagy lessz.)Remélem tudtam segíteni ;)
2013. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én az első kobakom a Bonanzában vettem Miskolcon, akkor 6 ezerért, mai napig azt használom, igazából fel se fogom, mikor rohantak el így az árak, mert az enyém egy bársony bevonatú masszív darab, meg se közelítik azok a pocsék valamik, amiket ma 12 ezerért kobak néven árulnak... A Bonanza amúgy bezárt azóta, itt sajna így nincs lovasbolt egyáltalán, csak a Decathlon, amiről én inkább nem beszélek, mert az... Szóval na.


Használttal csak óvatosan, mert ha az előző gazdája esetleg esett benne egy csúnyábbat, akkor meg lehet repedve - ami nem tűnik fel, mert nem törve van, de egy esetleges esésnél már mégsem fog úgy védeni, ugyebár. Ha meg leszeded róla a huzatot, hogy csekkold, az nem túl elegáns, hajszálrepedéseket esetleg akkor se biztos, hogy észreveszed...

2013. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

és esetleg más bukósisak vagy ilyesmi nem jó?

azokat már 3000 körül is lehet venni és ugyanabból az anyagból van

olyat amin nincs nagy lyuk és csak kevés?

majd küldök róla fényképet, milyenre gondolok

2013. jún. 2. 09:05
 10/15 Valletta ***** válasza:
Én azt a 3000 Ft-osat nem venném meg a helyedben, mert ezek az egyszerű kobakok nagyon sérülékenynek tűnnek számomra, ha estek már benne, akkor nem biztonságos. Ilyesmi egyébként nekem is van elfekvőben, ha gondolod, megnézem a méretét (ha megtalálom), nem estem benne. A Nagy Lovasban ezt találtam még 9000-ért, [link] és még talán a Decathlonban lenne érdemes körülnézni, vannak olcsó dolgaik. Bukósisakot ne vegyél, nem lovagláshoz való.
2013. jún. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!