Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A kistokaji lovardában milyen...

A kistokaji lovardában milyen árak vannak?

Figyelt kérdés

#árak #lovaglás #kistokaji lovarda
2013. jún. 2. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Appel lovaskert honlapon nem tudom én nem igazán találtam...
2013. jún. 2. 19:42
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Az attól függ, melyikben, amelyik még az elágazás előtt van (Animal World Farm talán?), ott azt hiszem, 3000 egy óra, vagy valahogy így... Saját lóval kevesebb.

Egyszer néztem meg egy másikat is, az már célzottan Kistokajban volt, nem tudom, mi a neve, de igazából pálya az nem volt, illetve egy nagykörnyi sima föld valamit hívtak annak... Elvileg ott készülnek versenyekre is... Nincs több kérdésem.

2013. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Appel lovaskert

annyira nem bírom amikor levan írva és megkérdezik...

2013. jún. 2. 19:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket bátran :)
2013. jún. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a rengeteg segítséget ténylg annyira sokt segítetettk >:(

most komolyan....

amúgy járok már lovardába és nem akarok lovardát váltani, csak érdekelne....

de ha ennyire segítő készek vagytok ...

2013. jún. 3. 18:19
 6/7 bri11 válasza:

Szia :)

Én ismerem az Appel Lovaskertet, már voltam is ott lovagolni, ha még jól emlékszem, 1 óra 1500Ft ;)

2013. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.2 napja voltam ott,nagyon barátságos árak vannak.Mivel fél órát csak kezdőknek szoktak ajánlani,ezért ennek az időintervallumnak az árával nem vagyok tisztában.Úgy van,hogy 1 óra a kezdőknek 2500ft,a bátrabbaknak,haladóknak pedig 2000ft.Igen,a neve Appel Lovaskert.Judit és Alexandra oktat ott,nagyon kedvesek,segítőkészek,pozitívan állnak a lovagláshoz,lovakhoz,és a lovasokhoz is.Ajánlani tudom,ott csak fejlődni tudsz majd,és előre fele.
2017. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!