Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolcon a Hóvirág ucánál...

Miskolcon a Hóvirág ucánál van egy lovarda (az Ostoroson) Milyen árak vannak ott vagy van honlapja?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok és nagyon szereretnék megtanulni lovagolni

és úgy tűnik , hogy az van a legközelebb, de csak annyit tudok róla, hogy hol van, többet nem



2013. máj. 1. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz, de amit én tudok lovardát, és biztosan jó, a Bükkaljánál van egy, ott Angyal Istvánt kell keresni, vagy Miskolcról Kistokaj fele kifelé menet, az auschan után van, Potyka Szilviát kell keresni.
2013. máj. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

az auchannál lévőt azt nem tudom hol van és nme tudok róla semmit

az angyal István-os lovarda pedig görömbölyön van azt tudom, de oda elég nehéz kijutni busszal az avasról :(

ezért írtam az ostorosit

ha itt senki nem tud róla pontosan semmit akkor majd megkérdezem az unoka tesómékat , de ők sem biztos hogy túl sokat tudnak róla (ők arra felé laknak)

2013. máj. 2. 15:49
 3/5 anonim válasza:
Én 2009-2010-ben jártam abba a lovardába és szerintem nem érdemes azt választani, mert rosszak a körülmények, ha sáros a pálya akkor terepre visznek, általában az oktató anyukája vezeti a lovat, és ő elég nagy marhaságokat tud mondani lovakkal kapcsolatban. Tehát... megértelek, hogy a közelség miatt választanád, de szerintem nem éri meg:S
2013. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Angyal István és Potyka Szilvia tényleg jó. Istvánéknál macerásabb a terep, mert át kell menni egy pár úton, utcán, utána van egy viszonylag nehezebb terepszakasz, és utána jön a lovasnak való. Szilviéknél nem túl esztétikus az a velük szemben épült betonfal, kicsit lehangoló, ha engem kérdeztek, de isteniek a terepek.

Amelyiket nem tudod, merre:

[link]


[link]

2013. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Irtam privit, mimdenkepp olvasd el:)
2014. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!