Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit kell vinni lovastáborba?

Mit kell vinni lovastáborba?

Figyelt kérdés

Nyáron lovastáborba szeretnék menni ami 6 napos de nem tudom mit (kell)vigyek. :/

Böröndöt és ruhákat minden napra?(Mint osztálykirándulásra mennék?)

Csak 1 lovagló nacim van.Valaki segítene?Előre is megköszönném!


2013. jún. 2. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

- Alapvető tisztálkodási eszközök

- Hálózsák

- Ruházat lovagláshoz

(zárt cipő, hosszú nadrág nem csúszós anyagból)

- Védőfelszerelés,kobak!

- Kényelmes váltás ruha

- Fürdőruha, papucs, törölköző(ha van a programba fürdőzés)

- Napvédő krém

- Szúnyogriasztó krém

- Túrázáshoz kényelmes lábbeli

- Esőkabát

- Gumicsizma

- TB kártya fénymásolata


Ám, a legtöbb helyen előre közlik hogy miket kell vinni!

2013. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 FannaL ***** válasza:

A bőrönd és ruha az természetes. De ne a legjobb holmikat vidd el.

Alap: Lovagló nadrág, chaps+lovaglócipő vagy csizma, kobak és egyéb védő felszerelések amit hordasz.

Ha nem kaptok ágyneműt akkor hálózsák, és a párnád ha kell még vmi akkor azt rakd be. Őm ha kaja nincs akkor azt. Hát ha vmit kifelejtettem akkor segítsetek ki. :D

2013. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokszor egészségügyi nyilatkozatot is kérnek, ez így néz ki: [link] Vigyél lábszárvédőt, vagy csizmát, vagy vastag zoknit, mert ha sokat lovagolsz, könnyen feltöri a védlid a kengyelszíj, hiába a lovaglónadrág. Bikinit mindenképp, (ha fiú vagy, fürdőnaci) akár van medence/tó akár nincs, mert napozni, meg slagozni lehet, hogy fogtok. A fontos dolgokat amúgy előttem leírták már.:)
2013. jún. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első: Szirák lovastanya oldaláról másoltad be? :D Ugyanezt akartam.

Milyen táborba mész? :) Én is keresgélek táborok után.

Fontos a lovaglófelszerelés, azon kívül, mintha egy sima táborba mennél. Legyen elég ruhád, több, mint amennyi napra mész, mert a lovak szeretnek beléd kenni dolgokat. :) Én a fésűt és párnát mindig elfelejtem. Ha szedsz gyógyszert, azt rakd be.

2013. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer a hajgumit, pizsamát, strandpapucsot felejtettem otthon, ezek is fontosak!:)
2013. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Azért nem tudtam mert ha beállítok egy "nagy" börőndel ők meg kistáskányi ruhát hoznak/tak akkor röhelyes lennék,de ha meg fordítva akkor is!:D

Köszi mindenkinek!!!

2013. jún. 2. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Fel kell készülnöd minden időre. Lovaglónaciból én vennék a helyedben még egyet vagy lovaglás után mindig mehetsz átöltözni.

Ami kell:

pipere cuccok (fogkefe, fogkrém, fésű, törcsi, tusfürdő, papucs)

pár gyógyszer: fájdalomcsillapító, hasfogó (immodium), fenistil gél, calcium, b6 vitamin, szúnyogriasztó, napvédő krém

Ruhában kell 6-7 póló, fehérnemű, zokni, rövidnadrág, térdnadrág, szabadidőruha, pulcsi, esőkabát, gumicsizma, fürdőruha, egy kabát sem árt, ha hidegebb az idő. Ha süt a nap és meleg van, mindig legyen rajtad valami fejfedő, mert könnyű napszúrást kapni. Lovagláshoz kobak, gatya, cipő+chaps (vagy csizma).

Ezen kívül kérhetnek hálózsákot vagy ágyneműt.


Ezek a legfontosabbak, és mivel nem igazán jósolnak meleg nyarat fel kell készülnöd esőre és hűvös időre is. Mivel a többség így gondolkodik nem lesz baj, ha nagy pakkal mész.

2013. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!