Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az álmodó című filmben Sonador...

Az álmodó című filmben Sonadore milyen fajtájú ló?

Figyelt kérdés
Meg még azt szeretném tudni akivel fedeztetni akarták Sonát, ugye Kanasta. Őt tudja esetleg valaki hogy milyen fajtájú paci ?

2013. jún. 7. 13:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És Kanastáról tud valaki képet küldeni ? mert én sehol nem találtam :((
2013. jún. 7. 13:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem valami telivér, eléggé angol telivérnek néz ki.
2013. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jesszusom.

Az egész film a telivérek versenyeztetésére épül, VALÓSZÍNŰLEG mind két ló angol telivér!

2013. jún. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő ló angolt telivért játszik. szerintem valójában azok is.
2013. jún. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Tudtam hogy telivérek csak azt nem hogy angol vagy arab://
2013. jún. 8. 13:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Angol telivéreket játszanak, hiszen galopplovak. Ami nekem szemet szúrt a filmben, hogy Sonya időnként herélt lesz, pl mikor a legelőn áll az egyik jelenetben, valamint, hogy nem egészen biztos, hogy galoppversenyről van szó, hiszen a versenynél néhány képen rövid kengyellel galoppoznak, néhányon hosszú kengyellel ugranak. Sonya vetélytársát pedig díjugró edzéseken készítik fel, úgy emlékszem... Ezek után nem biztos az angol telivér, de szerintem arra gondoltak.
2013. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :D Hát én nem figyeltem meg nem nagyon értek a lovakhoz :(( xD
2013. jún. 9. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Az álmodóban nem ugranak, az másik film lehet.
2013. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg, most hogy belegondolok, az a Zac Efron-os film volt, de meg nem mondom a címét...:D
2013. jún. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerek a nyeregben! Az volt. Sonya akkor viszont biztosan telivér. Angol telivér:)
2013. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!