Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jár valaki a békéscsabai...

Jár valaki a békéscsabai Kentaur Lovasegyletbe?

Figyelt kérdés
Aki odajár, mesélhetne róla valamennyit, mert azt tervezem, hogy oda fogok átmenni. Az érdekelne, hogy a csoportos óra, ami 3000Ft , az azt jelenti, hogy egy óra keretében többen is lovagolnak, vagy egy órán keresztül egyetlen egy lovon többen lovagolnak, szóval senki nem lovagol egy órát. Előre is köszönöm, aki megirja! :)
2013. júl. 5. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Békéscsabai vagyok, és van néhány, lovaglással foglalkozó ismerősöm. Viszont, azt nem tudom, hogy ők melyikbe járnak.
2013. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem oda járok, de ha csak logikusan végiggondolod, ez azt jelenti, hogy vagy 3-8 embert felültetnek egyszerre a lovakra, és egy órát köröztök közösen. Csapatépítésnek jó, másra nem.

Ha senki se ül egy órát a lovon, az meg kuka, az első ember talán bemelegíti a lovat, a második érdemben dolgozik valamit, a harmadik meg levezeti?

2013. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én békéscsabai lovas vagyok de nem ott lovagolok, a kentaurba vannak barátaim/ismerőseim! írj privibe és belinkelek egy-kettőt facebookját és meg tudod tőle kérdezni/beszélni!:)
2013. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Békéscsabán nem fogsz olyan helyet találni, ahol az alapoknál többet tanulhatsz. Akik csak lovagolni járnak, de nem versenyeznek, azokkal nem foglalkoznak sehol se igazán. Sajnos ez a helyzet. Talán van még 1-2 hely, ahol komolyan veszik a hobbistákat is, de nem tudnék most ilyet mondani. Jól nézz körül hova mész és hol tudsz fejlődni! :) Amúgy az óra úgy lehet, hogy 1 óra és akkor mindenki külön lovon ül, de többen lovagoltok egyszerre osztályban vagy eloszlásban.
2013. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Negyedik!


Mi bajod a vidékiekkel??

Látom, egy beképzelt városi vagy.

2013. júl. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Abszolút nem azt írta, hogy csak Pesten lehet lovagolni, sehol máshol, és mindenki egy tanyasi paraszt, aki azt se tudja, mi fán terem a lovaglás, felül oszt' jó' van az... Azt mondta, hogy Békéscsabán aki nem versenyez, csak hobbilovas, azt nem veszik komolyan, nem képzik X szintre idomítólovaglásban, amire már bármi is épülhet - és ez teljesen más dolgot jelent, vagyon is elképzelhető, rengeteg ilyen hely van, ahol tesznek a fejedre, elkörözgetsz osztályban, max eloszlásban, és jónapot. Ez nem azt jelenti, hogy 'vidéki' vagy, vidéken is vannak nagyszerű lovak és edzők, sőt...
2013. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Üdv! A negyedik vagyok. Nem beképzelt városi vagyok, hanem Békés megyei, ezért tisztában vagyok a dolgokkal a megyében. Nagyon is jól. Ismeretlenül kérlek ilyet ne írj. Vannak jó lovardák Csaba környékén is és nagyon jó edzők, de sok helyen nem foglalkoznak a hobbistákkal olyan szinten, mint ahogy ők azt megkívánnák.
2013. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#4: kérdésem lenne: írj rám kérlek.
2014. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!