Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miről szóljon, mi érdekel...

Miről szóljon, mi érdekel titeket?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni egy lovas blogot. Mivel tudom ,hogy már rengeteg ilyesmi van - lovas témában is - kicsit érdekesebb, különlegesebb dolgokat is szeretnék belevinni az egészbe.

Vannak már ötleteim és elképzeléseim, ezeket viszont itt nem árulom el(majd az oldalon megtaláljátok), de főként a Ti véleményetek érdekelne:

Mit/miről olvasnátok szívesen?

Mi/melyik téma az, amiről kevesebb információt találtok esetleg a neten, vagy a szakirodalomban?


Segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

17/L



2013. júl. 12. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
küldesz privátban egy címet...?
2013. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem gportálra regisztrálj (most már ingyenes) Ha gondolod írj és segítek. Szerintem saját tapasztalatokról,véleményekről írj. Az egyedi. :) Sok sikert!
2013. júl. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem például a lovak eredete,története. Nem az, hogy hány éve léteznek, meg mikor háziasították meg, hanem pl. az alfajok, rokonok, őseik.

És igen, ahogy előttem is írták, a saját tapasztalat, az a legegyedibb

2013. júl. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy ló és csikó nevelés? Engem ez nagyon érdekel :) ja, és persze saját tapasztalatok, sztorik :)
2013. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még jöhetnek ötletek!:-)
2013. júl. 13. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
a sajat tapasztalatok sztorik egy ido utan elfogynak. jo otlet de szerintem gyujts ossze innen onnan erdekes vicces vagy meghokkento sztorikat.
2013. júl. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyergelés fel le
2013. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!