Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó lovasnacit ajánlani?

Tudtok jó lovasnacit ajánlani?

Figyelt kérdés

Sziasztok...

új lovas nadrágot szeretnék venni az enémy kiszakadt.:DDD tudtok valami jót ajánlani nektek milyen van??



#lovasnbaci
2013. júl. 15. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

attól még, hogy kiszakadt nem kell újat venni. varrd meg! vagy kérd meg anyukád, hogy varrja meg.


egyébként én a decathlonosra esküszöm, legjobb ár-érték arány, a legnagyobb gyerek méret is jó rám, így még olcsóbb és nem sajnálom. mikor drágább lovagló nadrágom volt, azt sajnáltam, ezt viszont nyúzhatom rendesen. több színben is van, nekem bevált.

csak vigyázni kell, mert el van méretezve, egyel kisebb kell belőle, mint amúgy más ruhából!

2013. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem a decathlonos nem vált be, az olyan mint egy melegítőnadrág, csak an rajtad és "nem is érzed" amikor lovagolsz, viszont egy márkásabbat már igen, jobban érzed a lovat

szerintem nagyon jó a horze meg a back2back, ezekből szoktam hozzám passzolót találni

2013. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!