Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lányok, nők! Ti hogy/mennyit...

Lányok, nők! Ti hogy/mennyit lovagoltok ha megvan a menzesz? Nektek olyankor nem ázik át?

Figyelt kérdés

Ma akarok estefelé terepen 1 órát menni de nagyon megvan és nagyon erősen úgy hogy nem tudom mi legyen! Ti ha mindkettőt beteszitek, tampon+betét akkor az átázhat? És mennyi időt lovagoltok ha annyira megvan?


Kivel volt már olyan hogy mensis görcsökkel ment el lovagolni és nagyon erősen megvolt? Nem ázott át?



2013. júl. 19. 12:26
 1/10 piriiiiii ***** válasza:
93%
Én mostanában nem ültem lóra, de régen sokat lovagoltam, és olyankor engem nem zavart meg, ha menstruáltam, nem okozott gondot, bármennyit ültem is a lovon.
2013. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gond,mert szedek fogamzásgátlót,és azóta nem is görcsöl és nincs is meg erősen.Egy "normál" tampon simán kibír 3 órát.Betétttel nem szeretek lovagolni,mert kellemetlen,ha begyűrődik,elmozdul.

Ha nagyon vérzel görcsölsz/hagyd ki inkább kamaszkoromban ilyenkor én nem mentem.

2013. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kihagynám én de egy baj van: hónapokkal ezelőtt lovagoltam utoljára. Először a suli szólt bele utána a pénz :/ ezért nem szeretném ezt most kihagyni! De nagyon félek hogy átázok.
2013. júl. 19. 12:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
vegyél extra nedszívó tampont, annak az 1órát ki kell bírnia!
2013. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos vastag tampont nem tudok feltenni csak minit! Amúgy a hasfajást megoldottam! :D Szóval a hasam már nem fáj de bazira vérzek. Ja és engem lovaglás közben soha nem zavar a betét! :)
2013. júl. 19. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig erősen van meg és nagyon görcsöl, elég problémás vagyok ilyen téren. De volt egy alkalom amikor nem görcsölt, második napon voltam, még mindig nagyon erős volt. 2 órára mentem ki, tampont cseréltem közvetlenül előtte, meg tisztasági betét tettem. Semmi gondom nem volt, menj nyugodtan, de lehetőleg közvetlen lovaglás előtt cserélj. :)
2013. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké. :) Köszi!
2013. júl. 19. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne normál betétet tegyél be, hanem 5 cseppeset, (a rózsaszín az always-ből) akkor mozgás közben sem ázik át, amúgy szoktam olyat látni, hogy a betét fölött hátul átüt a világos lovasnacin, elég kínos tud lenni, de 5 cseppes vagy éjszakai (hosszabb) betéttel a legerősebb napokon sincs gondom, akár 4 órát is tudok lovagolni, csak utána ki kell cserélni.
2013. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sose hagytam ki, most én is fogamzásgátlót szedek, ezért nem görcsölök annyit, de a mozgás, lovaglás amúgy is mindig jót tett, viszont eddig mikor megvolt, mindig éjszakai betétet használtam, mert különben gáz volt... Esetleg betétet + tampont... Most így, hogy tablettázok, így közel akármi megteszi, sima normál betét vagy tampon, aztán jónapot.
2013. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam úgy lovagolni, hogy megvolt, hát..soha többet! A betét úgy kidörzsöld, hogy utána jajgattam egy ideig.. Persze van akinek nem okoz gondot:)
2013. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!