Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mindig ugyanabban a ruhában...

Ti mindig ugyanabban a ruhában lovagoltok, vagy több lovagló ruhátok is van?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát régen 2 volt most már kinötem az elözöt ezért már csak a másikat használom csak, de ugyan úgy megvagyok 1-el mondjuk attol függ hetente menyit lovagolsz vagy van -e saját lovad mert ha van gondolom többet lovagolsz!!
2012. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 x) ***** válasza:
Igazából az ismerőseim elég ötlettelenek szóval ha nem tudnak mit venni ajándékba akkor lovaglónadrágot kapok. :D Úgyhogy van egy pár... bézstől kezdve feketén át kék kockásig van minden. De végül is jól jön mert van hogy egész nap lovon ülök.
2012. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
saját lovam van, délelőtt és délután is lovagolok elég sokat
2012. aug. 17. 13:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem 5 lovagló nadrágom van, mondjuk kell is annyi, mert Barka olyan kis disznó, mindig mindent összenyálaz :) Lovaspólóból is sok van, de csak egy ilyen kifejezetten lovas, a többi meg, amit otthon találtam :D
2012. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg van, lovas barátoktól, rokonoktól mindig ilyesmiket kapok mert tudják hogy ezt legalább tudom használni. tehát van kb 16 gatyám ebből kb 12-őt használok a többi már rongyos vagy túlhasznált. csizmám is van vagy 5-6, lábszárvédő 8, és 6 cipő.
2012. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1 nacim,egy cipőn+1 lábszárvédőm van.

Kifejezettem lovaglás póló+kesztyű meg kobak.

A legtöbb jó minőségű Horze-s.

De szerintem nem a darab számít,hanem a minőségi ruha,és én vigyázok a ruhámra,így általában nem lesz koszos...amúgy meg nem vagyok az a plázacica lovas,mindenből egy van,a nacim is barna-kockás.

Amúgy meg egy is elég egyszerre,ha van,csak legfeljebb este ki kell mosni. Ennyi :D

2012. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van vagy 5 nacim, van vastagabb, vékonyabb, mondjuk amivel bárhol meg mernék jelenni, olyan csak egy van, a többi már elég elhasznált. Pólók meg azok, amiket utcára nem veszek már fel XD Saját van, heti 2-3 alkalommal megyek ki hozzá évközben.
2012. aug. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
nekem saját lovam van,máshova is járok lovagolni mégis csak egy nadrágom,cipőm,lábszárvédőm,kobakom van és ezért nyugottan kövezzetek meg.nem azt ondom ,hogy egy másik nadrág nem jönne jól,nade hogy legyen 16?? meg lábszárvédőből 7-8??? mégis mi a jóégnek?? örülök ha mehetek lovazni,nem azt nézem ,hogy na mitvegyek fel ......
2012. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van 2 nadrágom, hogy ha az egyik mosásban van, legyen másik. Van egy pár csizmám és egy pár cipőm: a cipőt lazázáshoz, pl. terepre szoktam általában viselni, a csizma jobban tartja a lábamat, de már elég rossz állapotban van, úgyhogy azt ritkábban veszem fel. Kimondottan lovagló felsőim nincsenek, bár van egy Fouganza mellényem, de azt nem csak lovazni szoktam felvenni.
2012. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten lovagolsz, jó ha van 2-3 gatyád, de a többi felszerelésből elég egy. Persze lehet téli, nyári kesztyű, csizma. Versenyzőkek plusz egy verseny gatya is kell. Én heti egyszer lovagolok, elég mindenből egy. A plusz cuccok árát inkább lovaglásra költöm. :)
2012. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!